Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
„Budowa kompleksu sportowego Orlik oraz toru rowerowego Pumptrack w miejscowości Zaczernie gmina Trzebownisko”.
Gmina Trzebownisko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404625
- Zamawiający
- Gmina Trzebownisko
- Główny kod CPV
- 45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów
- Miejsce wykonania robót
- Zaczernie, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_24.08.2026.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ.zip
- Przedmiar ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/4.4. PRD_ele_Zaczernie_Orlik.pdf
- Przedmiar ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/5. INSTALACJA CCTV/5.4. Przedmiar robót ELE Zaczernie Orlik CCTV.pdf
- Przedmiar ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PRZEDMIAR ROBOT/PDF/PRD_ele_Zaczernie_Pumptrack.pdf
- Przedmiar ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PRZEDMIAR ROBOT/XLS/PRD_ele_Zaczernie_Pumptrack.xls
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/1. PZT/1.1. OPIS PZT_ ZACZERNIE.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/1. PZT/1.2. RYS. PZT - Z_01.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/2. ARCHITEKTURA/2.1. OPIS PAB_ ZACZERNIE.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/2. ARCHITEKTURA/2.2. RYS. PAB - A_01-A_10.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/3. INSTALACJE SANITARNE/3.1 OPIS + RYS. INSTALACAJE SANITARNE PT_ZACZERNIE.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/4.1. PT_opis_Zaczernie_ORLIK.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/4.2. PT_rys_ele_Zaczernie_09.06.2026.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/5. INSTALACJA CCTV/5.1. PT_opis_Zaczernie_ORLIK_CCTV.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/5. INSTALACJA CCTV/5.2. PT_rys_ele_Zaczernie_CCTV_08.06.2026.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt techniczny/PT-01.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt techniczny/PT-02.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt techniczny/PT-03.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt techniczny/PT-04.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt techniczny/PT-05.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt techniczny/PTECH_Opis_Zaczernie pumptrack.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt techniczny/wersja edytowalna/PTECH_Opis_Zaczernie pumptrack.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt wykonawczy/PW-01.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt wykonawczy/PW-02.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt wykonawczy/PW-03.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt wykonawczy/PW-04.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt wykonawczy/PW-05.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt wykonawczy/PWYK_Opis_Zaczernie pumptrack.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt wykonawczy/wersja edytowalna/PWYK_Opis_Zaczernie pumptrack.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/PT_opis_Zaczernie_PUMPTRACK.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT TECHNICZNY/PDF/PT_rys_ele_Zaczernie_pumptrack 26.06.2026.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT TECHNICZNY/ZRODŁA/PT_opis_Zaczernie_PUMPTRACK.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT TECHNICZNY/ZRODŁA/PT_rys_ele_PZT_Zaczernie_pumptrack 26.06.2026.bak
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT TECHNICZNY/ZRODŁA/PT_rys_ele_PZT_Zaczernie_pumptrack 26.06.2026.dwg
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT WYKONAWCZY/PDF/PW_opis_Zaczernie_PUMPTRACK.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT WYKONAWCZY/PDF/PW_rys_ele_Zaczernie_pumptrack.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT WYKONAWCZY/ZRODŁA/PW_opis_Zaczernie_PUMPTRACK.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT WYKONAWCZY/ZRODŁA/PW_rys_ele_PZT_Zaczernie_pumptrack.bak
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT WYKONAWCZY/ZRODŁA/PW_rys_ele_PZT_Zaczernie_pumptrack.dwg
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt techniczny/PT_Opis Techniczny - Zaczernie Pumptrack.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt techniczny/scalony_SAN_PT_Zaczernie Pumptrack.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt wykonawczy/PW_Opis Techniczny - Zaczernie Pumptrack.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt wykonawczy/scalony_SAN_PW_Zaczernie Pumptrack.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/przedmiar/PRD_ZACZERNIEpumptrack_san_w1.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/A-01.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/A-02.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/A-03.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/A-04.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/A-05.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/PAB_Zaczernie pumptrack.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/PZ01.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/PZ02.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Projekt budowlany/ZAŁACZNIKI_Zaczernie pumptrack.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Załaczniki i dokumenty/operat wodnoprawny/Operat_pumptrack-cz.graficzna.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Załaczniki i dokumenty/operat wodnoprawny/Operat_pumptrack-cz.opisowa.pdf
- STWiOR ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/STWIORB/PDF/STWIORB ele Zaczernie Pumptrack.pdf
- STWiOR ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/STWIORB/ZRODŁA/STWIORB ele Zaczernie Pumptrack.docx
- STWiOR ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/STWIOR/SAN_STWIOR_Zaczernie Pumptrack.docx
- STWiOR ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/STWIOR/SAN_STWIOR_Zaczernie Pumptrack.pdf
- Wzór umowy ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/~$ojekt umowy Pumptrack zaczernie.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/1. PZT/1.3. RYS. PN_DROGOWY-D04.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/2. ARCHITEKTURA/2.4. PRD_Zaczernie_bud_w1.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Orlik/3. INSTALACJE SANITARNE/3.3 PRD_ZACZERNIE_w2.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt techniczny/wersja edytowalna/PT Zaczernie rys.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/Projekt wykonawczy/wersja edytowalna/PW Zaczernie rys.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/przedmiar/PRD_ARCH_Zaczernie_Pumptrack_w1.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/przedmiar/wersja edytowalna/PRD_ARCH_Zaczernie_Pumptrack_w1.ath
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/STWIOR/wersja edytowalna/Zaczernie pumptrack_ST.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza architektura/STWIOR/Zaczernie pumptrack_ST.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT TECHNICZNY/ZRODŁA/006_25-MDCP_3040.2025-sig.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT WYKONAWCZY/ZRODŁA/006_25-MDCP_3040.2025-sig.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT WYKONAWCZY/ZRODŁA/PW_rys_ele_Zaczernie_pumptrack_schematy.bak
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PROJEKT WYKONAWCZY/ZRODŁA/PW_rys_ele_Zaczernie_pumptrack_schematy.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza elektryczna/PRZEDMIAR ROBOT/ZRODŁA/PR_ele_Zaczernie_Pumptrack.ath
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt techniczny/006_25-MDCP_3040.2025-sig.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt techniczny/Odnośnik_ele_Zaczernie_pumptrack 26.06.2026.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt techniczny/Odnośnik Sanit.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt techniczny/PT_SAN_Zaczernie pumptrack.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt wykonawczy/Odnośnik_ele_Zaczernie_pumptrack 26.06.2026.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt wykonawczy/Odnośnik Sanit.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/Projekt wykonawczy/PW_SAN_Zaczernie pumptrack.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Branza sanitarna/przedmiar/wersja edytowalna/PRD_ZACZERNIEpumptrack_san_w1.ath
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Załaczniki i dokumenty/mapa do celow projektowych/006_25-MDCP_3040.2025-sig.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Załaczniki i dokumenty/operat wodnoprawny/Decyzja celu pumptrack.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Załaczniki i dokumenty/operat wodnoprawny/karta RW20001022669.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Załaczniki i dokumenty/operat wodnoprawny/Pismo-Społki Wodne.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Załaczniki i dokumenty/operat wodnoprawny/załacznik do decyi celu pumptrack.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Zaczernie Pumptruck/Załaczniki i dokumenty/opinia geotechniczna/Zaczernie, rozpoznanie, 03.2026.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/ZAŁĄCZNIKI DO SWZ_2-7.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Część 1_PPU.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Część 2_PPU.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 40 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP