Postępowanie zakończone 2026-08-26
„Budowa placów zabaw oraz boiska sportowego na terenie Gminy Trzebownisko ”.
Gmina Trzebownisko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383443
- Zamawiający
- Gmina Trzebownisko
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Terliczka, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 25 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu_07.08.2026.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ.zip
- Przedmiar ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ELEKTRYCZNA/Przedmiar ELE NOWA WIEŚ plac zabaw.pdf
- Przedmiar ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/Przedmiar ELE NOWA WIEŚ plac zabaw.ATH
- Przedmiar ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Terliczka_1 Część/Terliczka, plac zabaw - 2026.07.01.pdf
- Przedmiar ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Terliczka_1 Część/Terliczka, plac zabaw - 2026.07.01, przedmiar.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/3. Nowa Wieś_PT_opis.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PT-01.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PT-02.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PT-03.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PT-04.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PT-05.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PZ-01.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PZ-02.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT ELE opis NOWA WIEŚ plac zabaw.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/PAB+PZT/Opis P-AB - Nowa Wieś.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/PAB+PZT/Opis PZT - Nowa Wieś.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/PAB+PZT/OUiID - Nowa Wieś.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/PAB+PZT/PAB-01 RZUT BOISKA.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/PAB+PZT/PAB-02 PIŁKOCHWYT.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/PAB+PZT/PAB-03 NAWIERZCHNIE.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/PAB+PZT/PZ-01 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/PAB+PZT/PZ-02 PZT POWIĘKSZENIE.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PB/Nowa Wieś_OUPiID.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PB/Nowa Wieś_PA-B_opis.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PB/Nowa Wieś_PLAC ZABAW_PZT+PAB.dwg
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PB/Nowa Wieś PZ_PZT_opis.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PT/Nowa Wieś_PT_opis.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT ELE opis NOWA WIEŚ plac zabaw.docx
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Terliczka_1 Część/OPIS.pdf
- Projekt ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Terliczka_1 Część/PZT.pdf
- STWiOR ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ELEKTRYCZNA/STWIORB ELE NOWA WIEŚ plac zabaw.pdf
- STWiOR ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ELEKTRYCZNA/STWIORB ELE NOWA WIEŚ plac zabaw.docx
- Wzór umowy ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/4. Nowa Wieś_ST.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/ZAŁĄCZNIKI DO SWZ_2-7.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/2. PRD_NowaWieś_plac zabaw_w1.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/BRANŻA ELEKTRYCZNA/PT ELE rys NOWA WIEŚ plac zabaw.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/KOSZTORYS I PRZEDMIAR/PRD_NowaWieś_plac zabaw_w1.ath
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/PT/PT_Nowa Wieś_PLAC ZABAW.dwg
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ_Nowa Wieś_2 Część/ŹRÓDŁA/BRANŻA ARCHITEKTONICZNA/ST/Nowa Wieś_ST.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr do SWZ_PPU Część 1_Terliczka.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI DO SWZ/Załącznik nr do SWZ_PPU_Część 2_Nowa Wieś.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Trzebownisko
- „Budowa parkingu przy tężni solankowej w Tajęcinie”.
- „Budowa placów zabaw na terenie Gminy Trzebownisko”.
- „Budowa kompleksu sportowego Orlik oraz toru rowerowego Pumptrack w miejscowości Zaczernie gmina Trzebownisko”.
- Budowa fontanny wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w ramach zadania pn. „Utworzenie strefy wypoczynkowej wokół budynku po dawnym zabytkowym Spichlerzu w Łące”.
- „Budowa, rozbudowa i przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko”.