Postępowanie zakończone 2026-06-30
Budowa rowu infiltracyjnego wraz ze ścieżką dydaktyczną z elementami małej architektury przy ul. Olszynowej w Dębicy 2
Gmina Miasta Dębica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00288599
- Zamawiający
- Gmina Miasta Dębica
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 12_06_2026_ SWZ - Rów infiltracyjny 2.pdf
- Wzór umowy 12_06_2026 Formularze do uzupełnienia.docx
- Wzór umowy 12.06.2026 KSEF Wzór umowy.docx
- Ogłoszenie 12_06_2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie 12_06_2026 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna wraz z załącznikami.zip
- Inny Projekt do BZP/00_PZT/PDF/MDCP SKAN.pdf
- Inny Projekt do BZP/00_PZT/PDF/Olszynowa_PZT_opis.pdf
- Inny Projekt do BZP/00_PZT/PDF/Z-01_Olszynowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/00_PZT/PDF/Z-02_Olszynowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/00_PZT/PDF/Z-03_Olszynowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/00_PZT/ZRODŁA/MDCP SKAN.pdf
- Inny Projekt do BZP/00_PZT/ZRODŁA/Olszynowa_PZT_opis.docx
- Inny Projekt do BZP/00_PZT/ZRODŁA/PZT_01-02_Debica - Olszynowa.dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PAB/PDF/A-01_Olszynowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PAB/PDF/A-02_Olszynowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PAB/PDF/Olszynowa_PAB_opis.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PAB/ZRODŁA/A01-row infiltracyjny.dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PAB/ZRODŁA/A02-kładka piesza - przekroje.dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PAB/ZRODŁA/Olszynowa_PAB_opis.docx
- Inny Projekt do BZP/01_PW/01_PW_ARCH/PDF/Debica_WZ01.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/01_PW_ARCH/PDF/PW_OPIS.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/01_PW_ARCH/PDF/W01-kładka piesza - przekroje.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/01_PW_ARCH/ZRODŁA/Debica_PZT_7_PW.dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PW/01_PW_ARCH/ZRODŁA/MDCP SKAN.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/01_PW_ARCH/ZRODŁA/PW_OPIS.docx
- Inny Projekt do BZP/01_PW/01_PW_ARCH/ZRODŁA/W01-kładka piesza - przekroje.dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PW/02_PW_KONSTR/PDF/Debica_PW_KONSTR_kładka-A-01.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/02_PW_KONSTR/PDF/Debica_PW_KONSTR_kładka-A-02.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/02_PW_KONSTR/PDF/DEBICA_PW_KONSTR_OPIS.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/02_PW_KONSTR/ZRODŁA/Debica_PW_KONSTR_kładka.dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PW/02_PW_KONSTR/ZRODŁA/DEBICA_PW_KONSTR_OPIS.docx
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/PDF/Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/PDF/PW_OPIS_SAN_Olszynowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/PDF/W01-rów infiltracyjny.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/PDF/W02 - profil podluzny.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/PDF/Z02 - wymiarowanie.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/ZRODŁA/Debica_PZT_7.dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/ZRODŁA/PW_OPIS_SAN_Olszynowa.docx
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/ZRODŁA/W01-rów infiltracyjny.dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PW/03_PW_SAN/ZRODŁA/W02-profil podluzny (1).dwg
- Inny Projekt do BZP/01_PW/04_PW_PZ/PDF/PWZ01.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/04_PW_PZ/PDF/PWZ02.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/04_PW_PZ/PDF/PW_ZIELEN_OPIS_30.10.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/04_PW_PZ/ZRODŁA/MDCP SKAN_page-0001.jpg
- Inny Projekt do BZP/01_PW/04_PW_PZ/ZRODŁA/PW_ZIELEN_OPIS_30.10.docx
- Inny Projekt do BZP/01_PW/04_PW_PZ/ZRODŁA/PW_ZIELEN_OPIS_30.10.pdf
- Inny Projekt do BZP/01_PW/04_PW_PZ/ZRODŁA/Z01-02_zielen.dwg
- Inny Projekt do BZP/02_INW_DENDROLOGICZNA/PDF/I01-Inwentaryzacja.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_INW_DENDROLOGICZNA/PDF/INW_OPIS.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_INW_DENDROLOGICZNA/ZRODŁA/I01.dwg
- Inny Projekt do BZP/02_INW_DENDROLOGICZNA/ZRODŁA/INW_OPIS.docx
- Inny Projekt do BZP/02_INW_DENDROLOGICZNA/ZRODŁA/MDCP SKAN_page-0001.jpg
- Inny Projekt do BZP/02_PT/01_PT_ARCH/PDF/PT_Olszynowa_OPIS.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/01_PT_ARCH/PDF/T-01-kładka piesza.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/01_PT_ARCH/PDF/Z01-TECH.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/01_PT_ARCH/PDF/Z02-TECH.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/01_PT_ARCH/ZRODŁA/MDCP SKAN.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/01_PT_ARCH/ZRODŁA/Olszynowa_PZT_7.dwg
- Inny Projekt do BZP/02_PT/01_PT_ARCH/ZRODŁA/PT_Olszynowa_OPIS.docx
- Inny Projekt do BZP/02_PT/01_PT_ARCH/ZRODŁA/T01-kładka piesza - przekroje.dwg
- Inny Projekt do BZP/02_PT/02_PT_KONSTR/PDF/Debica_PT_KONSTR_kładka-A-01.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/02_PT_KONSTR/PDF/Debica_PT_KONSTR_kładka-A-02.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/02_PT_KONSTR/PDF/DEBICA_PT_KONSTR_OPIS.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/02_PT_KONSTR/ZRODŁA/Debica_PT_KONSTR_kładka.dwg
- Inny Projekt do BZP/02_PT/02_PT_KONSTR/ZRODŁA/DEBICA_PT_KONSTR_OPIS.docx
- Inny Projekt do BZP/02_PT/03_PT_SAN/PDF/Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/03_PT_SAN/PDF/PT_OPIS_SAN_Olszynowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/03_PT_SAN/PDF/T01-row infiltracyjny.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/03_PT_SAN/ZRODŁA/Debica_PZT_7.dwg
- Inny Projekt do BZP/02_PT/03_PT_SAN/ZRODŁA/MDCP SKAN.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/03_PT_SAN/ZRODŁA/PT_OPIS_SAN_Olszynowa.docx
- Inny Projekt do BZP/02_PT/03_PT_SAN/ZRODŁA/T01-row infiltracyjny.dwg
- Inny Projekt do BZP/02_PT/04_PT_PZ/PDF/PTZ01.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/04_PT_PZ/PDF/PTZ02.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/04_PT_PZ/PDF/PT_ZIELEN_OPIS_Olszynowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/02_PT/04_PT_PZ/ZRODŁA/MDCP SKAN_page-0001.jpg
- Inny Projekt do BZP/02_PT/04_PT_PZ/ZRODŁA/PT_ZIELEN_OPIS_Olszynowa.docx
- Inny Projekt do BZP/02_PT/04_PT_PZ/ZRODŁA/Z01-02_zielen.dwg
- Inny Projekt do BZP/03_OPERAT_DENDROLOGICZNY/PDF/OP01 - operat dendrologiczny.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_OPERAT_DENDROLOGICZNY/PDF/OP_OPIS.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_OPERAT_DENDROLOGICZNY/ZRODŁA/MDCP SKAN_page-0001.jpg
- Inny Projekt do BZP/03_OPERAT_DENDROLOGICZNY/ZRODŁA/OP01.dwg
- Inny Projekt do BZP/03_OPERAT_DENDROLOGICZNY/ZRODŁA/OP_OPIS.docx
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/PDF/1.Debica_ZAŁACZNIKI.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/PDF/2.Opinia geotechniczna_Debica_ul.Olszynowa_podpis.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/PDF/3.Pismo nr RJ.ZZI.0143.39.2025.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/PDF/4.0.Pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/PDF/4.1. Zaswiadczenie o ostatecznosci.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/PDF/5.Pismo nr GP.6220.1.1.2026.GJ Decyzja srodowiskowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/ZRODŁA/1.Debica_ZAŁACZNIKI.docx
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/ZRODŁA/2.Opinia geotechniczna_Debica_ul.Olszynowa_podpis.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/ZRODŁA/3.Pismo nr RJ.ZZI.0143.39.2025.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/ZRODŁA/4.0.Pozwolenie wodnoprawne.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/ZRODŁA/4.1. Zaswiadczenie o ostatecznosci.pdf
- Inny Projekt do BZP/03_ZAŁACZNIKI/ZRODŁA/5.Pismo nr GP.6220.1.1.2026.GJ Decyzja srodowiskowa.pdf
- Inny Projekt do BZP/04_PROJEKT OCHRONY/PDF/POZ01.pdf
- Inny Projekt do BZP/04_PROJEKT OCHRONY/PDF/POZ_OPIS.pdf
- Inny Projekt do BZP/04_PROJEKT OCHRONY/ZRODŁA/MDCP SKAN_page-0001.jpg
- Inny Projekt do BZP/04_PROJEKT OCHRONY/ZRODŁA/POZ01.dwg
- Inny Projekt do BZP/04_PROJEKT OCHRONY/ZRODŁA/POZ_OPIS.docx
- Inny Projekt do BZP/05_STWiOR/PDF/STWiOR-B.pdf
- Inny Projekt do BZP/05_STWiOR/ZRODŁA/STWiOR-B.docx
- Inny Projekt do BZP/07_SPECYFIKACJA_WYPOSAZENIA/PDF/STWDebica.pdf
- Inny Projekt do BZP/07_SPECYFIKACJA_WYPOSAZENIA/ZRODŁA/STWDebica.docx
- Inny Projekt do BZP/08_WIZUALIZACJE/1.jpg
- Inny Projekt do BZP/08_WIZUALIZACJE/2.jpg
- Inny Projekt do BZP/08_WIZUALIZACJE/3.jpg
- Inny Projekt do BZP/08_WIZUALIZACJE/4.jpg
- Inny Projekt do BZP/08_WIZUALIZACJE/5.jpg
- Inny Projekt do BZP/09_SKAN_PB/00_PB.pdf
- Inny Projekt do BZP/09_SKAN_PB/Nowy folder/00_PAB.pdf
- Inny Projekt do BZP/09_SKAN_PB/Nowy folder/00_PZT.pdf
- Inny Projekt do BZP/09_SKAN_PB/Nowy folder/00_ZAŁACZNIKI.pdf
- Inny Projekt do BZP/09_SKAN_PB/Nowy folder/Z01.pdf
- Inny Projekt do BZP/09_SKAN_PB/Nowy folder/Z02.pdf
- Inny Projekt do BZP/09_SKAN_PB/Nowy folder/Z03.pdf
- Inny Projekt do BZP/decyzja40.PDF
- Inny Projekt do BZP/PRD_Debica_Olszynowa_w1.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasta Dębica
- Modernizacja dachów hal sportowych przy SP4 i SP6 w Dębicy(2)
- „Modernizacja i doposażenie Targowiska Miejskiego – wykonanie robót budowlanych oraz remont kontenera socjalno – sanitarnego” (2)
- Nadzór inwestorski dla zad. Budowa dróg dla rowerów i pieszych w Mieście Dębica w ramach projektu pn: „Rozwój infrastruktury na potrzeby ruchu niezmotoryzowanego i mikromobilności na terenie DROF”
- Przebudowa nawierzchni jezdni ul. 23 Sierpnia w Dębicy - wykonanie nakładki asfaltowej oraz przebudowa ul. Konarskiego w Dębicy
- Nadzór inwestorski nad zadaniem inwestycyjnym pn. Remont i modernizacja budynku przy ul. Cmentarnej 1 na potrzeby prowadzenia Centrum Aktywności Społecznej, Wolontariatu i Innowacyjności w Dębicy