Postępowanie zakończone 2026-06-10
Modernizacja lodowiska krytego w Hali Basenów i Lodowiska przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy – etap II
Gmina Miasta Dębica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00259469
- Zamawiający
- Gmina Miasta Dębica
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 25_05_2026_ SWZ -Modernizacja basenów i lodowiska.pdf
- Wzór umowy 25_05_2026_Umowa - lodowisko.docx
- Ogłoszenie 25_05_2026_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 25_05_2026_Formularze do wypełnienia.docx
- Inny Dokumentacja techniczna.7z
- Przedmiar Przedmiary robót/Przedmiar -branża budowlana.pdf
- Przedmiar Przedmiary robót/Przedmiar - branża sanitarna.pdf
- Przedmiar Przedmiary robót/Przedmiar ławki + mata lodowisko.docx
- Przedmiar Przedmiary robót/Przedmiar - lodowisko branża wentylacyja.pdf
- Przedmiar Przedmiary robót/Przedmiar Lodowisko Dębica elektryczny.pdf
- Projekt dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/PW opis techniczny arch. i konstr. wersja3.pdf
- Projekt dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/PZT budowlany21.01.2017 - PIERWOTNY.pdf
- Projekt dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/PW OPIS TECHNICZNY INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH (1).pdf
- STWiOR STWIOR Lodowisko.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/D2 (A1) szczegół drog.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/I1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/I2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/PLAC ZABAW - PLANSZA KOORYNACYJNA.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/PZT - Pierwotny.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A1 841X1250.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A2 841X1189.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A3 841X1189.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A4 594X841.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A5 594X841.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A6 297X1310.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A7 420X720.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A8 594X841.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS. A9 594X841.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/RYS D1 594X841.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/str. tytułowa, spis rysunków.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/ARCHITEKTURA/zakres przetargu - rzut parteru.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IEE-1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S1.1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S1.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S1.3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S1.4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S1.5.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S1.6.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S1.7.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.10.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.11.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.12.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.13.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.5.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.6.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.8.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S2.9.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S3.1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S3.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S3.3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S4.1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S4.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S5.1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IES-5.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S5.3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S5.4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S6.1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S6.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S7.1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S7.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IE-S7.3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IN-P2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IN-S2.1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/IN-S2.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P11.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P12.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P5.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P6.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P7.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Projekt elektryczny wersja 4/P8.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PZT_ELEKTRYKA.dwg
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/ROZDZIELNICE_HAGER-3.dwg
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Schemat_IDEOWY_AW.dwg
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/SCHEMAT_SN.JPG
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/UKLAD_POMIAROWY.dwg
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/ICO1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/ICO2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/ICO3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/ICO4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IK1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IK2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IK3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IK4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IK5.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IK6.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IK7.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IK8.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IW1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IW2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IW3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IW4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IWM-1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IWM-2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IWM-3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IWM-4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IWM-5.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/IWM-6.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N1W1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N2W2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N3W3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N4W4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N5W5.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N6W6.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N7W7.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N8W8.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/N9W9.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/PW wentylacja lodowisko zestwienie kształtek.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/wentylator dachowy II.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/INSTALACJE SANITARNE WEWNĘTRZNE/wentylator dachowy I.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-10.1 420x1100.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-10.2 420x2800.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-10.3 420x1100.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-10.4 (420x1100) b4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-10.5 (297X1400) B7.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-10.6 (A3) n3, b8.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-10.7a 297x650.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-10.7 (a3) b9.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-11.1 420x650.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-11.1-z.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-12.1 420x1400.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-12.2 (A2) STROP POZ.2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-12.3 (420x1700) Strop poz.3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-12.4 (a3) ws1 ws2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-13.1 (297x594) usytuowanie podestu.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-13.(297x594).pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-13.3 (a3) słup.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-13.4 (420x500) s1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-6.1 (A3) Ł1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-6.2 (A3) Ł2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-6.3 (A3) Ł3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-7.1 (a3) sf1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-7.2 (a3)sf2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-7.3 (297x500) Sf3.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-7.4 (a3) sf4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-7.5 (a3) sf1'.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-7.6 (597x594) sf3'.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K 8.1 (a3) kt1.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-8.2 (420x500) Kt2.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K 8.3 (a3) topielnik.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-9.1 297x420.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-9.2 420x594.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-9.3 297x420.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-9.4 (A3) S4.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/K-9.5 (A3) S5.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/PW konstrukcja - opis projekt pierwotny.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/RYS. k- 14 - 297x420.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/RYS. K1 841X1189.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/RYS. K2 841X1250.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/RYS. K3 841X1189.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/RYS. K4 594X1100.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/RYS. K-5.1 841X1189.pdf
- Inny dokumentacja - lodowisko/KONSTRUKCJA/RYS. K-5.2 841X1189.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/lawki3.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys. budowlane + instalacje sanitarne/ICO-1 Instalacji centralnego ogrzewania.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys. budowlane + instalacje sanitarne/ICO-2 Rozwinięcie instalacji c.o..pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys. budowlane + instalacje sanitarne/IK-1 Instalacja kanalizacji sanitarnej.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys. budowlane + instalacje sanitarne/IK-2 Rozwinięcie kanalizacji sanitarnej.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys. budowlane + instalacje sanitarne/IW-1 Instalacja wodociągowa.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys. budowlane + instalacje sanitarne/IW-2 Rozwinięcie instalacji wodociągowej.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys. budowlane + instalacje sanitarne/IWM-1 Instalacja wentylacji mechanicznej.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys. budowlane + instalacje sanitarne/Rzut parteru - zmiany nieistotne lodowisko Dębica 2026.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys elektryka/IE_1.1.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys elektryka/IE_1.2.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys elektryka/IE_2.1.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys elektryka/IE_2.2.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys elektryka/IE_3.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Rys elektryka/P1 Plan instalacji elektrycznej.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Zestawienia i karty pomieszczeń/Karty-pomieszczeń-zmiany nieistotne 2026.pdf
- Inny Dokumentacja -zakres robót do wykonania 2026/Zestawienia i karty pomieszczeń/Zestawienie drzwi i okien.pdf
- Inny IH-1.pdf
- Inny Pozwolenie - 1 zmiana.pdf
- Inny Pozwolenie - 2 zmiana.pdf
- Inny Pozwolenie - pierwotne.pdf
- Inny Tablice informacyjne lodowisko.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasta Dębica
- Modernizacja dachów hal sportowych przy SP4 i SP6 w Dębicy(2)
- „Modernizacja i doposażenie Targowiska Miejskiego – wykonanie robót budowlanych oraz remont kontenera socjalno – sanitarnego” (2)
- Nadzór inwestorski dla zad. Budowa dróg dla rowerów i pieszych w Mieście Dębica w ramach projektu pn: „Rozwój infrastruktury na potrzeby ruchu niezmotoryzowanego i mikromobilności na terenie DROF”
- Przebudowa nawierzchni jezdni ul. 23 Sierpnia w Dębicy - wykonanie nakładki asfaltowej oraz przebudowa ul. Konarskiego w Dębicy
- Nadzór inwestorski nad zadaniem inwestycyjnym pn. Remont i modernizacja budynku przy ul. Cmentarnej 1 na potrzeby prowadzenia Centrum Aktywności Społecznej, Wolontariatu i Innowacyjności w Dębicy