Postępowanie zakończone 2026-08-12
Modernizacja węzła cieplnego oraz instalacji C.O. i C.W.U. wraz z dostawą i montażem pompy ciepła w budynku RARR S.A. przy ul. Szopena 51 w Rzeszowie.
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00362823
- Zamawiający
- Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Rzeszów, pow. Rzeszów, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 02-SWZ DA.2611.33.2026.pdf
- Wzór umowy 04-Załącznik nr 2 do swz - Wzór umowy.pdf
- Formularz 05-Załącznik nr 3 do swz - Formularz ofertowy DA.2611.33.2026.docx
- Ogłoszenie 01-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 03-Załącznik nr 1 do swz - Opz.zip
- Inny 06-Załącznik nr 4 do swz - Oświadczenie wykonawcy DA.2611.33.2026.docx
- Przedmiar Opz z 24.07.2026/Przedmiar robót/AKPiA RARR Przedmiar.pdf
- Przedmiar Opz z 24.07.2026/Przedmiar robót/AKPiA RARR Przedmiar podpisany.pdf
- Przedmiar Opz z 24.07.2026/Przedmiar robót/przedm - Węzeł RARR podpisany.pdf
- Przedmiar Opz z 24.07.2026/Przedmiar robót/przedm - Węzeł RARR p.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW Instalacja elektryczna/PDF/Projekt AKPiA RARR_merged.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji dwg/CO OPIS.doc
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji PDF/CO cwu OPIS.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji PDF/Rys nr 1.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji PDF/Rys nr 2.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji PDF/Rys nr 3.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji PDF/Rys nr 4.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji PDF/Rys nr 5.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji PDF/Rys nr 6.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/PW technologia wezla/PDF RARR/PW węzeł RARR scalony.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/STWIOR/SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH_co.pdf
- Projekt Opz z 24.07.2026/STWIOR/SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH WĘZEŁ.pdf
- STWiOR Opz z 24.07.2026/STWIOR/AKPiA RARR SST.pdf
- Inny Opz z 24.07.2026/Oświadczenie projektanta.pdf
- Inny Opz z 24.07.2026/PW Instalacja elektryczna/DWG/Projekt AKPiA RARR_rys 1.dwg
- Inny Opz z 24.07.2026/PW regulacja insalacji/Regulacja instalacji dwg/2026 07 11 Instalacja CO.dwg
- Inny Opz z 24.07.2026/PW technologia wezla/DWG RARR/PW wezel cieplny _22.07.2026.dwg
- Inny Opz z 24.07.2026/Uzgodnienie dokumentacji-MPEC.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP