Postępowanie zakończone 2026-08-21
Zimowe utrzymanie dróg, parkingów, placów, chodników oraz dachów w sezonie zimowym 2026/2027 (3 części).
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00377313
- Zamawiający
- Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jasionka, Tajęcina
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 02-SWZ DA.2611.31.2026 - Zimowe utrzymanie 3 części.pdf
- Wzór umowy 04-Załącznik nr 2.1 do swz - Wzór umowy cz1.pdf
- Formularz 07-Załącznik nr 3 do swz - Formularz ofertowy DA.2611.31.2026.docx
- Ogłoszenie 01-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 03-Załącznik nr 1 do swz - Opz cz1,2,3.pdf
- Inny 05-Załącznik nr 2.2 do swz - Wzór umowy cz2.pdf
- Inny 06-Załącznik nr 2.3 do swz - Wzór umowy cz3.pdf
- Inny 08-Załącznik nr 4 do swz - Oświadczenie wykonawcy DA.2611.31.2026.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna
- Modernizacja węzła cieplnego oraz instalacji C.O. i C.W.U. wraz z dostawą i montażem pompy ciepła w budynku RARR S.A. przy ul. Szopena 51 w Rzeszowie.
- Prow. czynności eksploatacyjnych i serwisowych sprężarki AIRPOL oraz instalacji sprężonego powietrza w budynku IT4, Jasionka 954E. wraz z inst.spręż.powietrza w tym budynku.