Postępowanie zakończone 2026-08-18
„Opracowanie dokumentacji technicznej modernizacji obiektów ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku”
POWIAT LEŻAJSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383733
- Zamawiający
- POWIAT LEŻAJSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Leżajsk, pow. leżajski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt RI.272.9.2026_Załącznik nr 9 - Tabela Opracowań Projektowych.doc
- SWZ RI.272.9.2026 SWZ - Instrukcja dla wykonawców.pdf
- Wzór umowy RI.272.9.2026_Załącznik nr 8 - Wzór umowy dokumentacja ZST.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny RI.272.9.2026_Załaczniki nr 1, 3-7 SWZ.zip
- Inny RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ.zip
- Formularz RI.272.9.2026_Załaczniki nr 1, 3-7 SWZ/RI.272.9.2026_Załącznik nr 1 SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Inny RI.272.9.2026_Załaczniki nr 1, 3-7 SWZ/RI.272.9.2026_Załącznik nr 3 SWZ - Oswiadczenie - o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny RI.272.9.2026_Załaczniki nr 1, 3-7 SWZ/RI.272.9.2026_Załącznik nr 4 SWZ - Wykaz usług.docx
- Inny RI.272.9.2026_Załaczniki nr 1, 3-7 SWZ/RI.272.9.2026_Załącznik nr 5 SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny RI.272.9.2026_Załaczniki nr 1, 3-7 SWZ/RI.272.9.2026_Załącznik nr 6 SWZ - Zobowiązanie podmiotu III.docx
- Inny RI.272.9.2026_Załaczniki nr 1, 3-7 SWZ/RI.272.9.2026_Załącznik nr 7 SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ub sie o zamówienie.docx
- Projekt RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/OPZ - dokumentacja ZST.docx
- Projekt RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/załaczniki do OPZ/Audyt ZST.pdf
- Projekt RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/załaczniki do OPZ/INWENTARYZACJA/Inwentaryzacja-opis.pdf
- Inny RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/~$łącznik nr 2.1 SWZ - OPZ Przebudowa drogi powiatowej nr 1238R 09.05.2025.docx
- Inny RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/załaczniki do OPZ/dokumentacja ZST PV.pdf
- Inny RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/załaczniki do OPZ/INWENTARYZACJA/2pietro.pdf
- Inny RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/załaczniki do OPZ/INWENTARYZACJA/3pietro.pdf
- Inny RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/załaczniki do OPZ/INWENTARYZACJA/parter.pdf
- Inny RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/załaczniki do OPZ/INWENTARYZACJA/pietro.pdf
- Inny RI.272.9.2026_Załącznik nr 2 SWZ - OPZ/załaczniki do OPZ/INWENTARYZACJA/piwnice.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, formularz oferty, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIAT LEŻAJSKI
- „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1326R Piskorowice – Chałupki Piskorowickie w związku z rozbiórką istniejącego mostu i budową nowego (JNI 01008074) w km 2+103”
- „Opracowanie dokumentacji technicznej modernizacji obiektów ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku”
- Remont zabytkowego budynku DPS w Piskorowicach -Mołyniach wraz z infrastrukturą towarzyszącą - III etap