Postępowanie zakończone 2026-08-17
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 1326R Piskorowice – Chałupki Piskorowickie w związku z rozbiórką istniejącego mostu i budową nowego (JNI 01008074) w km 2+103”
POWIAT LEŻAJSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370804
- Zamawiający
- POWIAT LEŻAJSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Piskorowice, pow. leżajski, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 35 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar RI.272.8.2026_Załącznik nr 10 - Kosztorys ofertowy (ślepy) wzór.pdf
- Przedmiar RI.272.8.2026_Załącznik nr 8 - Przedmiar robót.zip
- STWiOR RI.272.8.2026_Załącznik nr 9 - STWiORB.zip
- SWZ RI.272.8.2026_SWZ z zał. 1-6.doc
- Wzór umowy RI.272.8.2026_Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny RI.272.8.2026_SWZ z zał. 1-6.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar RI.272.8.2026_Załącznik nr 8 - Przedmiar robót/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 8 - Przedmiar robót/tabele_Piskorowice.pdf
- STWiOR RI.272.8.2026_Załącznik nr 9 - STWiORB/STWIORB_Piskowrowice.pdf
- Projekt RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/02_PZT.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/01_orientacja.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/03_ogólny.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/04_Profil_podłużny.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/05_przekroje_normalne.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/06_przekroje_poprzeczne.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/07_geometria_pali.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/08_zbrojenie_pal.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/09_geomatria_P1.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/10_geomatria_P2.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11_zbrojenie_P1.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/12_zbrojenie_P2.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/13_płyta przejściowa.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/14_geometria_płyta.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/15_zbrojenie_płyta.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/16_geometria_kapa.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/17_zbrojenie_kapa.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/18_istniejący.pdf
- Inny RI.272.8.2026_Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/DOCELOWY_ PSOR nr KT.7120.13.2026 droga DP1326R MOST.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 35 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP