WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11

Przebudowa drogi powiatowej Nr 2051R Humniska przez wieś w miejscowości Humniska

Powiat Brzozowski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410048
Zamawiający
Powiat Brzozowski
Główny kod CPV
45233140-2 — Roboty drogowe
Miejsce wykonania robót
Humniska, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Przedmiar robót Humniska.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.272.16.2026.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Specyfikacje techniczne.zip
  • Inny SWZ z załącznikami.zip
  • SWZ SWZ - Instrukcja dla Wykonawców.pdf
  • Wzór umowy Zał. Nr 7 - Projekt umowy.pdf
  • Formularz Zał. Nr 1 - Formularz oferty.doc
  • Inny Zał. Nr 1.1 do oferty - ZWR.xlsx
  • Inny Zał. Nr 2 - Oświadczenie [art. 125 ust. 1].docx
  • Inny Zał. Nr 3 - Zobowiązanie podmiotu.doc
  • Inny Zał. Nr 4 - Oświadczenie [art. 117 ust. 4].docx
  • Inny Zał. Nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Zał. Nr 6 - Wykaz osób.doc
  • Projekt Opis techniczny.pdf
  • Inny Przekroje normalne.pdf
  • Projekt D-07.02.01 - Oznakowanie pionowe.doc
  • STWiOR D-04.05.01 Podbudowa i ulepszone podłoże.doc
  • STWiOR D-10.07.01 - Zjazdy do gospodarstw i na drogi boczne.doc
  • Inny D-05.03.05a - Nawierzchnie z BA (w-wa ścieralna).doc
  • Inny D-05.03.05b - Nawierzchnie z BA (w-wa wiążąca).doc
  • Inny D-06.03.01a - Pobocza utwardzone kruszywem łamanym.doc
  • Inny D-06.04.01 - Rowy.doc
  • Inny D-07.05.01 - Bariery ochronne stalowe.doc
  • Inny D-M 00.00.00 - Wymagania ogólne.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 8 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP