WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-20

Rozbudowa drogi powiatowej Nr 2039R Izdebki – Obarzym na odcinku od km 5+444 – 5+638 wraz z rozbiórką istniejącego i budową nowego mostu drogowego w km 5+550 na rzece Obarzymka

Powiat Brzozowski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00377823
Zamawiający
Powiat Brzozowski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Obarzym, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
19 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-20
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-05

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Przedmiar robót.zip
  • STWiOR STWiORB.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.272.15.2026.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny SWZ z załącznikami.zip
  • SWZ SWZ - Instrukcja dla Wykonawców.pdf
  • Wzór umowy Zał. Nr 7 - Projekt umowy.pdf
  • Formularz Zał. Nr 1 - Formularz oferty.doc
  • Inny Zał. Nr 1.1 do oferty - ZWR.xlsx
  • Inny Zał. Nr 2 - Oświadczenie [art. 125 ust. 1].docx
  • Inny Zał. Nr 3 - Zobowiązanie podmiotu.doc
  • Inny Zał. Nr 4 - Oświadczenie [art. 117 ust. 4].docx
  • Inny Zał. Nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Zał. Nr 6 - Wykaz osób.doc
  • Projekt PSOR.pdf
  • Projekt PT.pdf
  • Projekt PW.pdf
  • Projekt TOM III Załączniki.pdf
  • Projekt TOM II PAB.pdf
  • Projekt TOM I PZT.pdf
  • Inny Objazd tymczasowy.pdf
  • Przedmiar Kosztorys ofertowy.xls
  • Przedmiar Przedmiar robót.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 19 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Brzozowski