Postępowanie zakończone 2026-07-31
: ”Remont i aranżacja wnętrz budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionce, gmina Ostrów – etap II roboty wykończeniowe .”
Gmina Ostrów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342089
- Zamawiający
- Gmina Ostrów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiary/OSP Kamionka elektryka - przedmiar - etap2.pdf
- Przedmiar Przedmiary/OSP Kamionka ogólnobudowlany - przedmiar - etap2.pdf
- Przedmiar Przedmiary/OSP Kamionka sanitarka - przedmiar - etap2.pdf
- Projekt Instalacje elektryczne/Opis techniczny - elektryka.pdf
- Projekt Instalacje elektryczne/Strona tytułowa - elektryka.pdf
- Projekt Instalacje sanitarne/Strona tytułowa - sanitarka.pdf
- Projekt Roboty ogólnobudowlane/_opis techniczny ogólnobudowlany.pdf
- Projekt Roboty ogólnobudowlane/_strona tytułowa ogólnobudowlany.pdf
- STWiOR OSP Kamionka - STWiORB.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz FORMULARZ OFERTOWY Załącznik nr 2 do SWZ.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Instalacje elektryczne/OSP Kamionka E-1.pdf
- Inny Instalacje elektryczne/OSP Kamionka E-2.pdf
- Inny Instalacje elektryczne/OSP Kamionka E-3-1.pdf
- Inny Instalacje elektryczne/OSP Kamionka E-3-2.pdf
- Inny Instalacje elektryczne/OSP Kamionka E-3-3.pdf
- Inny Instalacje elektryczne/OSP Kamionka E-4.pdf
- Inny Instalacje elektryczne/OSP Kamionka E-5.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/Obliczenia gaz.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/Opis techniczny - sanitarka.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-10.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-11.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-12.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-13.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-1.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-2.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-3.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-4.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-5.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-6.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-7.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-8.pdf
- Inny Instalacje sanitarne/OSP Kamionka S-9.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/_obliczenia konstrukcyjne.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 10.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 11.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 12.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 13.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 1.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 2.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 3.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 4.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 5.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 6.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 7.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 8.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka 9.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-10.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-11.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-12.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-13.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-14.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-15.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-16.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-17.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-18.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-19.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-1.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-20.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-21.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-22.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-23.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-24.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-25.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-26.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-27.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-28.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-2.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-3.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-4.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-5.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-6.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-7.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-8.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka Ar-9.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-1.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-2.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-3.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-4.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-5.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-6.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-7.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-8.pdf
- Inny Roboty ogólnobudowlane/OSP Kamionka K-9.pdf
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l10.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l11.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l1.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l2.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l3.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l4.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l5.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l6.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l7.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l8.jpg
- Inny Wizualizacje/Łazienki jpg/l9.jpg
- Inny Wizualizacje/OSP Kamionka wizualizacje łazienki.pdf
- Inny Wizualizacje/OSP Kamionka wizualizacje sala.pdf
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s10.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s11.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s12.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s1.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s2.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s3.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s4.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s5.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s6.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s7.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s8.jpg
- Inny Wizualizacje/Sala jpg/s9.jpg
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP