Postępowanie zakończone 2026-07-27
” Remont łazienek w budynku Urzędu Gminy Ostrów, gmina Ostrów.”
Gmina Ostrów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334281
- Zamawiający
- Gmina Ostrów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt A13 Rzut 1 piętra.pdf
- Projekt A14Rzut 2 pietra.pdf
- Projekt A15 Rzut 3 piętra.pdf
- STWiOR OSTRÓW_SPECYFIKACJE.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o przetargu.pdf
- Inny 04_OSTRÓW_ARCH. BUDOWLANY.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP