WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-03

Remont i modernizacja budynku przy ul. Cmentarnej 1 na potrzeby prowadzenia Centrum Aktywności Społecznej, Wolontariatu i Innowacyjności w Dębicy

Gmina Miasta Dębica

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00292688
Zamawiający
Gmina Miasta Dębica
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-16

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Przedmiary.zip
  • SWZ 16_06_2026 SWZ budynek przy ul. Cmentarnej 1.pdf
  • Wzór umowy Wzór umowy - CASWiI.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna.zip
  • Inny Formularze do uzupelnienia.docx
  • Projekt Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/00_opis/opis proj. wykonawcz.pdf
  • STWiOR Dokumentacja Techniczna/STWiOR/Cmentarna STWIOR .pdf
  • STWiOR Dokumentacja Techniczna/STWiOR/STWiOR elektryka_niskopradowe.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/01_rzuty/A-01_rzut kondygnacji -1_REMONT.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/01_rzuty/A-02_rzut kondygnacji 1_REMONT.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/01_rzuty/A-03_rzut kondygnacji 2_REMONT_.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/01_rzuty/A-04_rzut poddasza_REMONT.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/01_rzuty/A-05_rzut dachu_REMONT.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/02_przekroje/A-06_Cmentarna_przekroje_REMONT_.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/02_przekroje/A-08_Cmentarna_przekroje_REMONT_.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/03_elwacje/A-09_elewacje_po poprawie dachu-elewacje.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-CZ. PÓŁNOCNA2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-CZ. PÓŁNOCNA3.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-CZ. PÓŁNOCNA4.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-CZ. PÓŁNOCNA5.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-CZ. PÓŁNOCNA6.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-CZ. PÓŁNOCNA7.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-CZ. PÓŁNOCNA8.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-CZ. PÓŁNOCNA.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/01_zestawienie barierek wewnętrznych/PT_zestawienie barierek wewnętrznych_Cemntarna-DETALE MONTAŻU.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/02_zestawienie ślusarki drzwiowej/PT_zestawienie ślusarki drzwiowej_Cmentarna-EI (1).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/02_zestawienie ślusarki drzwiowej/PT_zestawienie ślusarki drzwiowej_Cmentarna-EI (2).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/02_zestawienie ślusarki drzwiowej/PT_zestawienie ślusarki drzwiowej_Cmentarna-wewnętrzne 2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/02_zestawienie ślusarki drzwiowej/PT_zestawienie ślusarki drzwiowej_Cmentarna-wewnętrzne 3.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/02_zestawienie ślusarki drzwiowej/PT_zestawienie ślusarki drzwiowej_Cmentarna-wewnętrzne.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/03_zestawienie balustrad zewnętrznych/PT_zestawienie barierek zewnętrznych_Cemntarna-rozwinięcia+detale.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/04_zestawienia/etap I/03_zestawienie balustrad zewnętrznych/PT_zestawienie barierek zewnętrznych_Cemntarna-widok+rozwinięcia.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/05_kład sufitów/A-01_rzut kondygnacji -1_REMONT_SUFITY.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/05_kład sufitów/A-02_rzut kondygnacji 1_REMONT_SUFITY.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Architektura/05_kład sufitów/A-03_rzut kondygnacji 2_REMONT_-SUFITY.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-10.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-10.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-11.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-12.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-12.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-13.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-14.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-15.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-15.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-16.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-17.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-18.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-19.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-20.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-21.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-22.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.3.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.4.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.5.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.6.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.7.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.8.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-2.9.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-3.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-3.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-4.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-4.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-5.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-6.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-7.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-7.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-8.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-8.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-9.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IE-9.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IL-1.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IL-1.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IN-1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IN-2.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IN-2.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IPV-1.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IPV-1.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IPV-1.3.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IPV-2.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IPV-2.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/IPV-2.3.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/OPIS_WYKONAWCZY_ELEKTRYKA.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/P1.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/P1.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/P1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/P2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/P3.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/P4.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Elektryka/PDF_PW_ELE_NP/P5.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/Cmentarna - Opis techniczny.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/ICO-1 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/ICO-2 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/ICO-3 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/ICT-1 A3l.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/ICT-2 297 x 950 l.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IKS-1 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IKS-2 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IKS-3 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IS_winieta_Cmentarna.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IW-1 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IW-2 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IW-3 594x700.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IWK-01 A1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IWK-02 A1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IWK-03 A1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Instalacje sanitarne/IWK-04 A1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/K1 (594x841).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/K2 (594x841).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/K3 (594x841).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/K4 (594x841).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/K5 (594x841).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/K6 (A3).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/K7 (A3).pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/KT-PW KONSTR.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/OPIS-PW KONSTR.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/Zestawienie drewna etap 1 cz.1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/Zestawienie drewna etap 1 cz.2.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/zestawienie nadproży stalowych etap 1.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Ekspertyza techniczna/ekspertyza Cmentarna - opis.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Ekspertyza techniczna/RYS A1- ekspertyza.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Ekspertyza techniczna/Rys. A2- ekspertyza.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Ekspertyza techniczna/Rys. A3 - ekspertyza.pdf
  • Inny Dokumentacja Techniczna/_karty pomieszczeń- wyposażenie.odt
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Specyfikacja materiałowa - linie prowadzące i pola uwagi.docx
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Specyfikacja materiałowa - pętle indukcyjne.docx
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Specyfikacja materiałowa - tablice tyflograficzne.docx
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Wytyczne do dokumentacji odbiorowej - zał. SWZ.docx
  • Inny Dokumentacja Techniczna/Załącznik nr 7 do umowy - harmonogram.docx
  • Przedmiar Przedmiary/Przedmiar - branża budowlana.pdf
  • Przedmiar Przedmiary/Przedmiar - branża elektryczna.pdf
  • Przedmiar Przedmiary/Przedmiar - branża sanitarna.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Miasta Dębica