Postępowanie zakończone 2026-07-20
Rozbiórka budynków w Julinie - kotłowni oraz pawilonów kolonijnych wraz z łącznikiem murowanym.
MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319237
- Zamawiający
- MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 5.1 do SWZ - Przedmiar robót - Pawilony - PZP.261.8.2026.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 5.2 do SWZ - Przedmiar robót - Kotłownia - PZP.261.8.2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3.1 do SWZ - STWiORB - Pawilony - PZP.261.8.2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3.2.do SWZ - STWiORB - Roboty rozbiórkowe pawilonów - PZP.261.8.2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3.3 do SWZ - STWiORB - Kotłownia - PZP.261.8.2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3.4.do SWZ - STWiORB - Roboty rozbiórkowe kotłowni - PZP.261.8.2026.pdf
- SWZ SWZ - PZP.261.8.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt. postanow. umowy PZP.261.8.2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy PZP.261.8.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu PZP.261.8.2026.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa kotłowni/K-01.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa kotłowni/K-02.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa kotłowni/K-03.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa kotłowni/K-04.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa pawilonów/E-01.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa pawilonów/E-02.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa pawilonów/E-03.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa pawilonów/E-04.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa pawilonów/E-05.pdf
- Inny Załącznik do opisu technicznego - Część rysunkowa pawilonów/E-06.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy PZP.261.8.2026.docx
- Inny Załącznik nr 6.1 do SWZ - Projekt rozbiórki - Pawilony - PZP.261.8.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 6.2 do SWZ - Projekt rozbiórki - Kotłownia - PZP.261.8.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 7.1 do SWZ - Opis techniczny rozbiórki Pawilony - PZP.261.8.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 7.2 do SWZ - Opis techniczny rozbiórki Kotłownia - PZP.261.8.2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP