Postępowanie zakończone 2026-08-05
Zakup i montaż opraw oświetleniowych na park wewnętrzny.
MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360122
- Zamawiający
- MUZEUM-ZAMEK W ŁAŃCUCIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Łańcut, pow. łańcucki, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - PZP.261.10.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt. postanow. umowy PZP.261.10.2026.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy PZP.261.10.2026.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu PZP.261.10.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy PZP.261.10.2026.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - PZP.261.10.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Karta charakterystyki - PZP.261.10.2026.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz dostaw - PZP.261.10.2026.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP