Postępowanie zakończone 2026-06-29
Rozbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”
Gmina Nisko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00287610
- Zamawiający
- Gmina Nisko
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny SWZ+Zal. ZP.13 Wina Zarzecze POWT.zip
- Projekt Załącznik nr 9 SST 13/PT elektryka/Winda Proj.wewn. inst.- ZSP Zarzecze.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 SST 13/PT elektryka/Winda-Specyf. ZSP Zarzecze.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 SST 13/Specyfikacja techniczna ogólnobudowlana/STWiORB.docx
- SWZ SWZ Winda Zarzecze POWT 13.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 Projekt umowy 13.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.13.pdf
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenie o wykluczeniu 13.docx
- Inny Załącznik nr 3 Oswiadczenie warunki 13.docx
- Inny Załącznik nr 4 Zobowiazanie 13.docx
- Inny Załącznik nr 5 grupa kapitałowa 13.docx
- Inny Załącznik nr 6 Oświadczenie wspolnych 13.docx
- Inny Załącznik nr 8 wykaz osob 13.docx
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/przedmiar/P-r Winda Zarzecze25.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/PT elektryka/Winda Zarzecze_rys. E-01.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/PT elektryka/Winda Zarzecze - rys.E02.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/PT elektryka/Winda Zarzecze- rys. E03.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/PT konstrukcja/01.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/PT konstrukcja/02.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/PT konstrukcja/03.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/PT konstrukcja/O P I S T E C H N I C Z N Y winda szyb żelbet.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/PZT PAB Winda ZSP Zarzecze.pdf
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/rzuty_Zarzecze.PDF
- Inny Załącznik nr 9 SST 13/Zarzecze_Specyfikacja_dostaw_wyposazenia.xlsx
- Inny zarzecze winda.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Nisko
- Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę pitną poprzez budowę zbiornika magazynowego wody uzdatnionej oraz infrastruktury wodociągowej na terenie stacji uzdatniania wody w Zarzeczu.
- „Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Zarzecze, dz. ewid. nr 160, 161.”
- Wykonanie instalacji LAN, gniazd 230 V DATA oraz gniazd 230 V na II piętrze w Budynku Urzędu Gminy i Miasta Nisko.
- Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nisku o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”.
- Wykonanie instalacji ogrzewania oraz montaż klimatyzatora w obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy i Miasta Nisko.