Postępowanie zakończone 2026-07-09
Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nisku o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”.
Gmina Nisko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306638
- Zamawiający
- Gmina Nisko
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny SWZ zalaczniki ogloszenie ZP.14 Szkoła 1 POWT.zip
- Projekt Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/PT winda elektryka/Proj.wewn. inst.- winda ZSP nr 3 - opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/PZT PAB ZSP 3 Nisko.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/PT winda elektryka/Specyfikacja techn.-winda ZSP nr 3.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/stwiorb/STWiORB.pdf
- SWZ SWZ Winda Szkola 1 POWT 14.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 Projekt umowy 14.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.14.pdf
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenie o wykluczeniu 14.docx
- Inny Załącznik nr 3 Oswiadczenie warunki 14.docx
- Inny Załącznik nr 4 Zobowiazanie 14.docx
- Inny Załącznik nr 5 grupa kapitałowa 14.docx
- Inny Załącznik nr 6 Oświadczenie wspolnych 14.docx
- Inny Załącznik nr 8 wykaz osob 14.docx
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/przedmiar/P-R Winda osobowa przy SP nr 1 w Ni.pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/PT winda elektryka/Plan windy ZSP Nisko-rys. E01.pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/PT winda elektryka/Plan windy ZSP Nisko-rys. E-02.pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/PT winda elektryka/Plan windy ZSP Nisko - rys. E-03.pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/PT Winda konstrukcje/O P I S T E C H N I C Z N Y winda płyta.pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/PT Winda konstrukcje/rys.pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/rzuty_kondygnacji_ZSP3/2. Rzut parteru .pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/rzuty_kondygnacji_ZSP3/3. Rzut I piętra .pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/rzuty_kondygnacji_ZSP3/4. Rzut II piętra .pdf
- Inny Załącznik nr 9 Winda_ZSP3_Nisko/ZSP3__Specyfikacja_dostaw_wyposazenia.xlsx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Nisko
- Poprawa bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę pitną poprzez budowę zbiornika magazynowego wody uzdatnionej oraz infrastruktury wodociągowej na terenie stacji uzdatniania wody w Zarzeczu.
- „Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Zarzecze, dz. ewid. nr 160, 161.”
- Wykonanie instalacji LAN, gniazd 230 V DATA oraz gniazd 230 V na II piętrze w Budynku Urzędu Gminy i Miasta Nisko.
- Rozbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zarzeczu o windę osobową zewnętrzną w ramach zadania pn. ,,Zwiększenie dostępności do budynków oświatowych na terenie Gminy i Miasta Nisko”
- Wykonanie instalacji ogrzewania oraz montaż klimatyzatora w obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy i Miasta Nisko.