WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14

Utworzenie Regionalnego Ośrodka Diagnozy i Terapii FAS/FASD – adaptacja/remont pomieszczeń.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00412872
Zamawiający
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie
Główny kod CPV
45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Miejsce wykonania robót
Rzeszów, pow. Rzeszów, woj. podkarpackie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 5.1 do SWZ - Przedmiar - Architektura - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 5.2 do SWZ - Przedmiar - Branża elektryczna - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Projekt wykonawczy - Branża elektryczna - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 3.1 do SWZ - STWiORB - Architektura - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 3.2 do SWZ - STWiORB - Branża elektryczna - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • SWZ SWZ - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt. postanow. umowy - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy OZP.261.32.2026.PR.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wizualizacje - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy - OZP.261.32.2026.PR.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Dokumentacja kosztorysowo-projektowa - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Projekt funkcjonalno-użytko. i wnętrz - OZP.261.32.2026.PR.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Projekty wykonawcze i techniczne - OZP.261.32.2026.PR.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 11 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP