Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Wymiana balustrady na klatce schodowej ewakuacyjnej.
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00404062
- Zamawiający
- Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Rzeszów, pow. Rzeszów, woj. podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 5 do SWZ - Przedmiar - OZP.261.30.2026.PR.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 do SWZ - Projekt techniczny - OZP.261.30.2026.PR.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3 do SWZ - STWiORB - OZP.261.30.2026.PR.pdf
- SWZ SWZ - OZP.261.30.2026.PR.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt. postanow. umowy - OZP.261.30.2026.PR.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy OZP.261.30.2026.PR.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu OZP.261.30.2026.PR.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy OZP.261.30.2026.PR.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP