Postępowanie zakończone 2026-07-15
Wymiana instalacji elektrycznej w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu (segment C) wraz z dostosowaniem budynku szkoły do potrzeb przepisów przeciwpożarowych
POWIAT MIELECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314260
- Zamawiający
- POWIAT MIELECKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Podkarpackie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ - Przedmiar robót.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych z ofertą.zip
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych na wezwanie.zip
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.zip
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej.zip
- Inny 1. Oświadzczenie Wykonawcy.docx
- Inny 2. Oświadzczenie Podmiotu udostępniającego.docx
- Inny 3. Oświadzczenie Podwykonawcy.docx
- Inny 4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny 5. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Wzór wykazu osób.docx
- Inny Wzór wykazu robót budowlanych.docx
- Wzór umowy Wzór umowy.pdf
- Inny Wzór Harmonogramu.xlsx
- Projekt 10.E oświetlenie III piętro.pdf
- Projekt 11.E inst gniazd piwnice.pdf
- Projekt 12.E inst gniazd parter.pdf
- Projekt 15.E inst gniazd III piętro.pdf
- Projekt 16.E inst słaboprądowe parter.pdf
- Projekt 19.E inst słaboprądowe III piętro.pdf
- Projekt 1.E trasy kablowe parter.pdf
- Projekt 20.E. sufit podw parter.pdf
- Projekt 23.E. sufit podw III piętro.pdf
- Projekt 24.E. schemat rozdzielni RG.pdf
- Projekt 25.E. schemat tablicy T1 TK1.pdf
- Projekt 28.E. schemat tablicy T4 TK4.pdf
- Projekt 29.E. schemat tablicy T5 TK5.pdf
- Projekt 30.E. schemat tablicy T6 TK6.pdf
- Projekt 33.E. schemat tablicy T9 TK9.pdf
- Projekt 34.E. schemat tablicy T10 TK10.pdf
- Projekt 35.E. schemat rozdzielni RK.pdf
- Projekt 36.E. schemat okablowania szaf .pdf
- Projekt 37.E. schemat szaf IT1pdf.pdf
- Projekt 40.E. schemat szaf IT6 i IT7pdf.pdf
- Projekt 4.E trasy kablowe III piętro.pdf
- Projekt 6.E oświetlenie piwnic.pdf
- Projekt 7.E oświetlenie parter.pdf
- Projekt A oświetlenie AW i EW piwnice.pdf
- Projekt B oświetlenie AW i EW parter.pdf
- Projekt C oświetlenie AW i EW III piętro.pdf
- Projekt Instalacje SSP schemat.pdf
- Projekt Opis techniczny etap I.pdf
- Projekt ST inst słaboprądowe.pdf
- Projekt ST wymagania ogólne.pdf
- STWiOR ST instalacje telekomunikacyjne.pdf
- STWiOR ST inst elektryczne.pdf
- STWiOR ST oświetlenie AW i EW.pdf
- Inny D schemat cetral ośw. AW i EW.pdf
- Inny E schemat sterow. ośw. AW i EW.pdf
- Inny F. schemat zasilania.pdf
- Inny Instalacje SSP III piętro.pdf
- Inny Instalacje SSP parter.pdf
- Inny Instalacje SSP piwnice.pdf
- Inny Obliczenia natężenia ośw.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP