Postępowanie zakończone 2026-08-19
Wymiana instalacji elektrycznej w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu (segment C) wraz z dostosowaniem budynku szkoły do potrzeb przepisów przeciwpożarowych – I etap inwestycji
POWIAT MIELECKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372564
- Zamawiający
- POWIAT MIELECKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Mielcu
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 6 do SWZ Przedmiar robót piwnice i parter.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych z ofertą.zip
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych na wezwanie.zip
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.zip
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych z ofertą/1. Oświadzczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych z ofertą/2. Oświadzczenie Podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych z ofertą/3. Oświadzczenie Podwykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych z ofertą/4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych z ofertą/5. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych na wezwanie/Wzór wykazu osób.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Wzory oświadczeń składanych na wezwanie/Wzór wykazu robót budowlanych.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy/Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/11.E inst gniazd piwnice.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/12.E inst gniazd parter.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/16.E inst słaboprądowe parter.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/1.E trasy kablowe parter.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/20.E. sufit podw parter.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/24.E. schemat rozdzielni RG.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/25.E. schemat tablicy T1 TK1.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/29.E. schemat tablicy T5 TK5.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/30.E. schemat tablicy T6 TK6.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/34.E. schemat tablicy T10 TK10.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/35.E. schemat rozdzielni RK.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/36.E. schemat okablowania szaf .pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/37.E. schemat szaf IT1pdf.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/5.E wewnętrzne linie zasilające.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/6.E oświetlenie piwnic.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/7.E oświetlenie parter.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/A oświetlenie AW i EW piwnice.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/B oświetlenie AW i EW parter.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/Instalacje SSP schemat.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/Opis techniczny etap I.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/ST inst słaboprądowe.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/ST wymagania ogólne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/ST instalacje telekomunikacyjne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/ST inst elektryczne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/ST oświetlenie AW i EW.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/D schemat cetral ośw. AW i EW.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/E schemat sterow. ośw. AW i EW.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/F. schemat zasilania.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/Instalacje SSP parter.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/Instalacje SSP piwnice.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/Obliczenia natężenia ośw.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Wyciąg z dokumentacji projektowej/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP