Postępowanie zakończone 2026-08-07
Budowa budynku magazynowego wraz z rozbiórką istniejącego budynku garażowo- magazynowego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026.
Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359359
- Zamawiający
- Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Puck
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ WZ.272.2.11.2026.pdf
- Wzór umowy projekt umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia.zip
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ.docx
- Przedmiar Opis Przedmiotu Zamówienia/PRZEDMIAR/Pawilon_Orzeszkowa_PRZEDMIAR.pdf
- Projekt Opis Przedmiotu Zamówienia/ARCHITEKTURA/Mag_OPIS PAB_MW.docx
- Projekt Opis Przedmiotu Zamówienia/BRANŻE elektryka + sanitarka/Opis techniczny elektryka.pdf
- Projekt Opis Przedmiotu Zamówienia/BRANŻE elektryka + sanitarka/Opis techniczny sanitarka.pdf
- Projekt Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/Opis TECHNICZNY KONSTRUKCJA.docx
- Projekt Opis Przedmiotu Zamówienia/PRZEDMIAR/Pawilon_Orzeszkowa_PZT_PRZEDMIAR.pdf
- Projekt Opis Przedmiotu Zamówienia/ZAGOSPDOAROWANIE/Mag_OPIS PZT.docx
- Projekt Opis Przedmiotu Zamówienia/ZAGOSPDOAROWANIE/PZT_ZAGOSPODAROWANIE.pdf
- STWiOR Opis Przedmiotu Zamówienia/STWiORB - PAWILON_ORZESZKOWEJ.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/ARCHITEKTURA/STAROSTWO_Puck_magazyn2_elewacje.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/ARCHITEKTURA/STAROSTWO_Puck_magazyn2_PAB.dwg
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/ARCHITEKTURA/STAROSTWO_Puck_magazyn2_przekroj.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/ARCHITEKTURA/STAROSTWO_Puck_magazyn2_przyziemie.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/BRANŻE elektryka + sanitarka/E1.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/BRANŻE elektryka + sanitarka/E2.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/BRANŻE elektryka + sanitarka/S1.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/AR_1.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/AR_2.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/AR_3.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/AR_4.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/K_1.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/K_2.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/K_3.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/K_4.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/K_5 płyta f.pdf
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/KONSTRUKCJA/Puck ORZESZKOWA_G.dwg
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/ROZBIÓRKA/Rozbióka - Projekt rozbiórki.doc
- Inny Opis Przedmiotu Zamówienia/ROZBIÓRKA/Rozbiorka_Szkice budynku do rozbiórki.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku
- Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na przebudowę i rozbudowę budynku dydaktycznego w celu utworzenia Poradni Psychologiczno– Pedagogicznej w Pucku.
- Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na budowę basenu wraz z uzyskaniem decyzji na pozwolenie na budowę w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.