WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-15

Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na przebudowę i rozbudowę budynku dydaktycznego w celu utworzenia Poradni Psychologiczno– Pedagogicznej w Pucku.

Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327955
Zamawiający
Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ WZ.272.2.12.2026.docx
  • Wzór umowy Umowa WZ.272.2.12.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny KONCEPCJA OPIS PAB PORADNIA.pdf
  • Inny KONCEPCJA OPIS PZT.pdf
  • Inny poradnia_PUCK_22042026-ELEWACJE.pdf
  • Inny poradnia_PUCK_22042026-POMIESZCZENIA.pdf
  • Inny poradnia_PUCK_22042026-RZUT.pdf
  • Inny PZT PORADNIA.pdf
  • Inny SWZ WZ.272.2.12.2026.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Pucki- Starostwo Powiatowe w Pucku