WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-06

Budowa budynku zaplecza szatniowo - sanitarnego przy stad. im. M. Maszczaka w Przechlewie wraz z wykonaniem kondygnacji podziemnej przeznaczonej na cele zbiorowej ochrony o statusie ukrycia – ETAP I

Gmina Przechlewo

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00346662
Zamawiający
Gmina Przechlewo
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-06
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-16

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 7 - Projekt umowy .docx
  • Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 1- Formularz ofertowy .docx
  • Instrukcja Załączniki do SWZ/Załącznik nr 11 - Instrukcja sporządzenia operatu kolaudacyjnego inwestycji.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/~$łącznik Nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/~WRL1155.tmp
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 10 - Karta gwarancyjna.odt
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1.1 Przechlewo_Stadion - wzór harmonogramu.xlsx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 2A - Oświadczenie z art. 125 ust. 1 - podmiotu trzeciego.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 2 - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 3 - Zobowiązanie podmiotu-3.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 4 - Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 6- Wykaz osób.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 7 - Projekt umowy .pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 8 - Oświadczenie z art. 117 ust. 4 pzp (2).docx
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Architektura/A1 PZT.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Architektura/Opis do PZT i PB.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Architektura/Oświadczenie_PB.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Architektura/Oświadczenie_PZT.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Architektura/Str tyt PAB.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Architektura/Str tyt PZT.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E1.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_CO/Projekt_techniczny_CO.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_INSTALACJA_WOD_ZIMNA_CIEPLA_CYRKULACJA/PT_CW_CWU_WZ.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_KANALIZACJA/PT_KAN_FINAL.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_WENTYLACJA/Projekt_wentylacji_ukrycie_i_parter.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/Schron - opis K.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A10 Zestawienie.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A2 Rzut piwnicy.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A3 Rzut parteru.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A4 Rzut piętra tarasu.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A5 Rzut dachu ok.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A5 Rzut dachu.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A6 Przekrój AA.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A7 Przekrój BB.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A8 Widok elewacji I.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/A9 Widok elewacji II.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/Str tyt Załączniki.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Architektura/Warunki przyłączenia.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E10.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E11.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E13.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E14.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E15.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E17.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E2.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E3 297_800.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E4.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E6.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - E7.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - ele.dwl
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Przechlewo_Stadion - ele.dwl2
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża elektryczna/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_CO/Rys.1-Podłogówka.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_CO/Rys.2-Parter.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_CO/Rys.3-Piwnica.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_INSTALACJA_WOD_ZIMNA_CIEPLA_CYRKULACJA/RYS_W1.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_INSTALACJA_WOD_ZIMNA_CIEPLA_CYRKULACJA/RYS_W2.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_INSTALACJA_WOD_ZIMNA_CIEPLA_CYRKULACJA/RYS_W3.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_INSTALACJA_WOD_ZIMNA_CIEPLA_CYRKULACJA/RYS_W4.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_INSTALACJA_WOD_ZIMNA_CIEPLA_CYRKULACJA/RYS_W5.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_KANALIZACJA/k1.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_KANALIZACJA/k2.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_KANALIZACJA/k3.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_KANALIZACJA/k4.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_KANALIZACJA/k5.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_WENTYLACJA/Rys.1-Parter_wentylacja.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_WENTYLACJA/Rys.2-Piwnica_wentylacja.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/PT_WENTYLACJA/Rys.3-Szacht.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Branża sanitarna/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-0.0-Kody prętów zbrojeniowych-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-10.0-Zbrojenie starterów słupów-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-1.0-Rzut konstrukcji fundamentów-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-11.0-Zbrojenie rdzeni żelbetowych-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-1.1-Zbrojenie fundamentów-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-12.0-Zbrojenie słupów żelbetowych-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-13.0-Wieniec żelbetowy-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-14.0-Zbrojenie schodów żelbetowych-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-15.0-Widok 3D-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-2.0-Rzut konstrukcji piwnicy-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-2.1-Zbrojenie stropu nad piwnicą-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-2.2-Zbrojenie ścian żelbetowych piwnicy-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-3.0-Rzut konstrukcji parteru-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-3.1-Zbrojenie stropu nad parterem-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-4.0-Rzut konstrukcji piętra-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-5.0-Rzut konstrukcji dachu-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-5.1-Zbrojenie stropodachu klatki schodowej-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-5.2-Zbrojenie stropodachu pochylonego-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-6.0-Przekrój poprzeczny A-A-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-7.0-Przekrój poprzeczny B-B-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-8.0-Zbrojenie belek żelbetowych B0.1 B0.2-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/K-9.0-Zbrojenie belek żelbetowych B0.3 B0.4-.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Konstrukcja/DWG PDF/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/Przechlewo_Stadion_BZSS - P br. budowlana.ath
  • Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/Przechlewo_Stadion_BZSS - P br. budowlana.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/Przechlewo_Stadion_BZSS - P br. elektryczna.ath
  • Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/Przechlewo_Stadion_BZSS - P br. elektryczna.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/Przechlewo_Stadion_BZSS - P br. sanitarna.ath
  • Inny Dokumentacja projektowa/Przedmiary/Przechlewo_Stadion_BZSS - P br. sanitarna.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Przechlewo