WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-06

Rozbudowa infrastruktury kąpieliska przy jeziorze Końskim w Przechlewie

Gmina Przechlewo

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354850
Zamawiający
Gmina Przechlewo
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-06
Termin realizacji
2026-11-15
Data publikacji
2026-07-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Przedmiar Dokumentacja projektowa/Przedmiar.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Pozwolenie na budowę.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/opis techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/projekt przebieralni dla osób z niepełnosprawnościami.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/projekt przebieralni.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/Przechlewo strona tyt PZT.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/PZT.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/Urządzenie zabawowe pzt.pdf
  • STWiOR Dokumentacja projektowa/STWiORB.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/decyzja o ustalenie lokalizacji inwestycji.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/oświadczenie Przechlewo.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/przekrój A-A.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/przekrój B-B.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/PZD załącznik nr 2/przekrój C-C.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/PZD z pieczątkami.pdf
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 7 - Projekt umowy .docx
  • Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 1- Formularz ofertowy .docx
  • Instrukcja Załączniki do SWZ/Załącznik nr 11 - Instrukcja sporządzenia operatu kolaudacyjnego inwestycji.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 10 - Karta gwarancyjna.odt
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 2A - Oświadczenie z art. 125 ust. 1 - podmiotu trzeciego.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 2 - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 3 - Zobowiązanie podmiotu-3.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 4 - Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 5 - Wykaz robót.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 6- Wykaz osób.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 7 - Projekt umowy .pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik Nr 8 - Oświadczenie z art. 117 ust. 4 pzp (2).docx

Przedmiar robót — 85 pozycji

Lp.OpisJ.m.Ilość
45000000Klasyfikacja robót wg Wspólnego Słownika Zamówień 45000000-7 Roboty budowlane 92332000-7 Usługi plażowe DATA OPRACOWANIA: 17.06.2026 ADRES INWESTORA: 77-320 Przechlewo, ul. Człuchowska 26 NAZWA INWESTORA: Gmina Przechlewo NAZWA INWESTYCJI: Rozbudowa infrastruktury kąpieliska przy jez. Końskim w Prze m218
2Podbudowa z kruszyw łamanych - podbudowa warstwa I - warstwa dolna o grubości 40.00 cm - kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie tłuczeń 31,5/63 mm + kliniec 16/31,5 mm; m2 3,60 * 5,00 m2 18,000 m218
3Podbudowa warstwa II - Podbudowa betonowa zagęszczana ręcznie o grubości 15 cm - beton B10 układany w stanie półsuchym stabilizowany mechanicznie; m2 3,60 * 5,00 m2 18,000 m218
4Podsypka cementowo-piaskowa z zagęszczeniem ręcznym - 5.00 cm grubości warstwy po zagęszczeniu - grys 2/8 mm, mieszanka cementowo-piaskowa 1:4; m2 3,60 * 5,00 m2 18,000 m218
55 NNRNKB 231 0511-01 Układanie nawierzchni chodników i placów z betonowej kostki brukowej gr. 6 i 8 cm - do 10 elementów/m2 m2 3,60 * 5,00 m2 18,000 m218

Pokazano 5 z 85 pozycji.

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, instrukcję.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-11-15.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Przechlewo