WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-09-01

BUDOWA LINII KABLOWEJ nn-0,4kV OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MALBORKU PRZY UL. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA dz. nr 475/36 i 475/49 obr. Nr 0006

MIASTO MALBORK

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00394206
Zamawiający
MIASTO MALBORK
Główny kod CPV
45231400-9 — Roboty budowlane w zakresie budowy linii
Miejsce wykonania robót
Malbork
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-01
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-17

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar 19. Załącznik nr 17 - Przedmiary robót (.ATH).ATH
  • Projekt 14. Załącznik nr 12 - Załączniki do Projektu Budowlanego.pdf
  • Projekt 17. Załącznik nr 15 - Projekt Architektoniczno Budowlany.pdf
  • Projekt 18. Załącznik nr 16 - Projekt Zagospodarowania.pdf
  • STWiOR 15. Załącznik nr 13 - STWiOR.pdf
  • SWZ 2. Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Wzór umowy 10. Załącznik nr 8 - Projekt umowy.pdf
  • Formularz 3. Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 11. Załącznik nr 9 - Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
  • Inny 16. Załącznik nr 14 - Mapa ul. Andersa.pdf
  • Inny 4. Załącznik nr 2 - Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx
  • Inny 5. Załącznik nr 3 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu.docx
  • Inny 6. Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny 7. Załącznik nr 5 - Oświadczenie o realizacji robót przez poszczególnych wykonawców wspólnie wystepujacych.docx
  • Inny 8. Załącznik nr 6 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx
  • Inny 9. Załącznik nr 7 - Wykaz robót budowlanych.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP