Postępowanie zakończone 2026-06-16
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających budowie schronu klasy S1 przy ulicy Stanisława Hadyny w Malborku.
MIASTO MALBORK
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00268160
- Zamawiający
- MIASTO MALBORK
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 13 - Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami.zip
- SWZ 2 - Specyfikacja Warunków Zamówienia SWZ .pdf
- SWZ Wyjaśnienie nr 1 do SWZ - ZK.271.11.2026.pdf
- Wzór umowy 11 - Umowa - zaprojektu i wybuduj.pdf
- Formularz 3 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 10 - Wykaz robót.doc
- Inny 12 - Wykaz osób do umowy.doc
- Inny 4 - Zaświadczenie z odbycia wizji.doc
- Inny 5 - Oświadczenia art. 125 ust. 1.doc
- Inny 6 - Oświadczenie wspólnie art. 117 ust. 4.doc
- Inny 7 - Zobowiązanie dot. zasobów.doc
- Inny 8 - Oświadczenie grupa kapitałowa.doc
- Inny 9 - Oświadczenie o aktualności.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO MALBORK
- BUDOWA LINII KABLOWEJ nn-0,4kV OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MALBORKU PRZY UL. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA dz. nr 475/36 i 475/49 obr. Nr 0006
- „Modernizacja drogi pieszo-rowerowej na moście św. Wojciecha przez rzekę Nogat w Malborku” dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 – 2027