Postępowanie zakończone 2026-08-19
Modernizacja budynków komunalnych
GMINA MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376404
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Starogard Gdański, pow. starogardzki, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-19
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 271.21.2026.pdf
- Wzór umowy Wzór umowy.docx
- Formularz Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna.7z
- Inny Oświadczenie dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Przedmiar OPZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiary Robót/PRZEDMIAR Kościuszki 98A- rozbiórka.pdf
- Przedmiar OPZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiary Robót/PRZEDMIAR Kościuszki 98 - budowlany.pdf
- Przedmiar OPZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiary Robót/PRZEDMIAR Kościuszki 98 - elektryczny.pdf
- Przedmiar OPZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiary Robót/PRZEDMIAR Kościuszki 98 - sanitarny.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/PZT_01.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/PB Architektura i Konstrukcja Kościuszki 98 04 11 2019_N.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/PZT KOŚCIUSZKI 98.dwg
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/ST-01/04 SSTWiOR _ST-01 szczegolowe kosciuszki 98.doc
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/ST-01/ST-01 SPECYFIKACJA Kościuszki 98_07 11 2019.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Opis Kościuszki 98.docx
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Oświadczenie Kościuszki 98.docx
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Opis.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Oświadczenie.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/KOŚCIUSZKI 98 _ BIOZ.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/Kościuszki 98_Opis techniczny.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/KOŚCIUSZKI 98 _ Strona tytułowa.pdf
- Projekt OPZ - Dokumentacja techniczna/Przedmiary Robót/PRZEDMIAR Kościuszki 98 - PZT.pdf
- STWiOR OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/STWiOR 98A.pdf
- STWiOR OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/ST-01/01 ST-01 Strona tyt Kosciuszki 98.doc
- STWiOR OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/ST-01/03 ST-01 STWiOR -ogólne kosciuszki 98.doc
- STWiOR OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/SPECYFIKACJA Kościuszki 98.docx
- STWiOR OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - STWiO.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Dodatkowy zakres zamówienia.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Decyzja pozowolenie na rozbiórkę.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Projekt B-W 98A - Część Opisowa.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Rys A01 - 98A (1).pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Rys A01 - 98A (2).pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Rys A02 - 98A (1).pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Rys A02 - 98A (2).pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Rys A03 - 98A (1).pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Rys A03 - 98A (2).pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98A - rozbiórka/Rys A04 - 98A.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/Kościuszki 98_12 10 2019.dwg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/Orzeczenie techniczne/Orzeczenie Kościuszki 98.docx
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/Orzeczenie techniczne/Strona tyt orzecz Kosciuszki 98.docx
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ARCHITEKTURA Kościuszki 98/ST-01/02 ST-01 Spis treści Kosciuszki 98.doc
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/Decyzja pozwolenie na budowę.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ekspertyza ppoż - mieszkalny Starogard Kościuszki 98.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Kościuszki 98 - PLANY - Parter.dwg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Kościuszki 98 - PLANY - Piętro I.dwg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Kościuszki 98 - PLANY - Piętro II.dwg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Kościuszki 98 - PLANY - Piwnica.dwg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Kościuszki 98 - Schemat RG.dwg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Kościuszki 98 - Schemat TM.dwg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/ORYGINAŁY/Kościuszki 98 - Schemat TT.dwg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Plany PARTER.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Plany PIĘTRO II.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Plany PIĘTRO I.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Plany PIWNICA.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Schemat TG.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Schemat TM.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Kościuszki 98 - Schemat TT.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Ocena ryzyka Kościuszki 98.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/ELEKTRYCZNY Kościuszki 98/PDF/Thumbs.db
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/postanowienie KW Gdańsk - mieszkalny Starogard Kościuszki 98.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/01.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/05.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/06.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/10.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/11.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/12.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/S013.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/S02.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/S03.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/S04.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/S07.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/S08.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Kościuszki 98 - przebudowa/SANITARNY Kościuszki 98/S09.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Mapa przyłączy wod-kan.pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Specyfikacja wiaty śmietnikowej/SPECYFIKACJA WIATA- Wymagania systemowe .pdf
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Specyfikacja wiaty śmietnikowej/wiata Kościuszki 98 nr 1.jpg
- Inny OPZ - Dokumentacja techniczna/Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia w ramach niniejszego zamówienia należy dodatkowo wykonać.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP