Postępowanie zakończone 2026-06-26
Termomodernizacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Starogardzie Gdańskim
GMINA MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00284682
- Zamawiający
- GMINA MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 271.18.2026.pdf
- Wzór umowy Wzór umowy.docx
- Formularz Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja techniczna.7z
- Inny Oświadczenie dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
- Przedmiar projekt psp 2/Przedmiar - PSP 2 - termomodernizacja szkoły.pdf
- Przedmiar projekt psp 2/Przedmiar - PSP 2 - wymiana instalacji CO (1).pdf
- Przedmiar projekt psp 2/Przedmiar STG Szkoła ele - kpl.pdf
- Przedmiar projekt sala gimnastyczna psp 2/przedmiar ele.pdf
- Przedmiar projekt sala gimnastyczna psp 2/Przedmiar - hala gimnastyczna przy PSP2 - termomodernizacja.pdf
- Przedmiar projekt sala gimnastyczna psp 2/Przedmiar - hala gimnastyczna przy PSP2 - wymiana instalacji CO.pdf
- Projekt projekt psp 2/!PT STG Szkoła Podstawowa nr 2 - kpl.pdf
- STWiOR projekt psp 2/!STWiORB STG Szkoła Podstawowa nr 2 - kpl.pdf
- STWiOR projekt psp 2/STWiOR/ST-00.00 Specyfikacja ogólna.pdf
- STWiOR projekt psp 2/STWiOR/ST- STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny FE Tablice 120x60 - pomorskie.ai
- Inny FE Tablice 120x60 - pomorskie.pdf
- Inny projekt psp 2/01 - lokalizacja obiektu.pdf
- Inny projekt psp 2/02 - ELEWACJE cz. 1.pdf
- Inny projekt psp 2/03 - ELEWACJE cz. 2.pdf
- Inny projekt psp 2/04 - PRZEKROJE.pdf
- Inny projekt psp 2/Opis techniczny szkoła.pdf
- Inny projekt psp 2/Opis techniczny szkola- termomodernizacja opis c.o..pdf
- Inny projekt psp 2/Opis techniczny szkoła - termomodernizacja.pdf
- Inny projekt psp 2/S1.pdf
- Inny projekt psp 2/S2.pdf
- Inny projekt psp 2/S3.pdf
- Inny projekt psp 2/S4.pdf
- Inny projekt psp 2/STWiOR/ST-01.01 Instalacja C.O.pdf
- Inny projekt psp 2/Termomodernizacja szkoła - elewacje.pdf
- Inny projekt psp 2/Termomodernizacja szkoła - rzuty kondygnacji.pdf
- Inny projekt psp 2/zarządzenie_skan.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/A01 - rzut parteru.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/A02 - rzut piętra.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/A03 - rzut dachu.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/A04 - przekrój A-A.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/A05 - elewacje cz 1.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/A06 - elewacje cz 2.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/IN01 - rzut parteru.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/IN02 - rzut piętra.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/IN03 - rzut dachu.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/IN04 - przekrój A-A, B-B.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/IN05 - elewacje cz 1.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/IN06 - elewacje cz 2.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/Opis techniczny hala - termomodernizacja opis c.o..pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/Opis techniczny hala - termomodernizacja.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/S1.pdf
- Inny projekt sala gimnastyczna psp 2/S2.pdf
- Inny PT STG Sala gimnastyczna - kpl.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP