WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-25

Modernizacja ogrodzenia wraz z systemem bram przy ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku

Województwo Pomorskie

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00281724
Zamawiający
Województwo Pomorskie
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-25
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-09

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ - DAZ-Z.272.33.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 0028172401.pdf
  • Inny załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.docx
  • Inny Załącznik nr 1.1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 1.2. do SWZ - Przedmiar robót.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Województwo Pomorskie