Postępowanie zakończone 2026-08-17
Modernizacja ogrodzenia wraz z systemem bram przy ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku
Województwo Pomorskie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370063
- Zamawiający
- Województwo Pomorskie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Gdańsk, pow. Gdańsk, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 1.2 - Przedmiar robót.pdf
- SWZ SWZ - DAZ-Z.272.51.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 0037006301.pdf
- Inny załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.docx
- Inny załącznik nr 1.1 - opis przedmiotu zamówienia.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Pomorskie
- „Modernizacja elewacji wejściowej przedproża budynku przy ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku wraz z osuszeniem części podziemia obiektu”
- Realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj zadania pn. „Modernizacja Sali Polskie Niebo w budynku przy ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku”
- Modernizacja ogrodzenia wraz z systemem bram przy ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku