Postępowanie zakończone 2026-06-11
Pełnienie kompleksowego wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa oczyszczalni ścieków komunalnych w Trąbkach Wielkich”
GMINA TRĄBKI WIELKIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00276034
- Zamawiający
- GMINA TRĄBKI WIELKIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.7.2026_08 SWZ_U_Nadzór_Inwestorski_Oczyszczalnia_Ścieków_TW.pdf
- SWZ ZP.271.7.2026_08 SWZ_U_Nadzór_Inwestorski_Oczyszczalnia_Ścieków_TW-zal_06-10_formularze_składane_na_wewanie_zamawiającego.docx
- SWZ ZP.271.7.2026_11 wyjaśnienia treści SWZ nr 1.pdf
- Formularz ZP.271.7.2026_08 SWZ_U_Nadzór_Inwestorski_Oczyszczalnia_Ścieków_TW-zal_02-05_oferta_i_formularze_składane_z_ofertą.docx
- Ogłoszenie ZP.271.7.2026_09 ogłoszenie o zamówieniu nr 2026_BZP 00276034_01.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP