Postępowanie zakończone 2026-07-22
Rozbudowa budynku OSP w Ełganowie o magazyn OC w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025/2026
GMINA TRĄBKI WIELKIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328655
- Zamawiający
- GMINA TRĄBKI WIELKIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.8.2026_08 SWZ_RB Rozbudowa OSP Ełganowo-sig.pdf
- Ogłoszenie ZP.271.8.2026_09 ogłoszenie o zamówieniu nr 2026BZP 00328655.pdf
- Inny ZP.271.8.2026_08 SWZ_RB Rozbudowa OSP Ełganowo-zal_02-05_formularze_składane_wraz_z_ofertą.docx
- Inny ZP.271.8.2026_08 SWZ_RB Rozbudowa OSP Ełganowo-zal_06-10_formularze_składane_na_wewanie_zamawiającego.docx
- Inny ZP.271.8.2026_08 SWZ_RB Rozbudowa OSP Ełganowo-zal_11_Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar 33_KOSZTORYSY I STWiOR/02_elektryka/OSP EŁGANOWO PRZEDMIAR.pdf
- Projekt 11_PROJEKT_PnB/PAB_2025.12.09.sig.pdf
- Projekt 11_PROJEKT_PnB/PZT_2025.12.09.sig.pdf
- Projekt 11_PROJEKT_PnB/Spr.1222_Decyzja_255_2026_GmTrąbkiW_Ludka.sig.pdf
- Projekt 11_PROJEKT_PnB/ZI_1_2025.12.09.sig.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/00_architektura/2024.12.12_ELGANOWO_OPIS_PT.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/00_architektura/2025-12-12_OSP ELGANOWO.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/00_architektura/2025.12.12_OSP ELGANOWO_PZT_PT-T.PZT.01_1do500.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/00_architektura/2025.12.12_OSP ELGANOWO_PZT_PT-T.PZT.02_1do250.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/00_architektura/2025.12.12_OSP ELGANOWO_ZBIORNIK NA WODE_PT-T.ZB.01.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/01_konstrukcja/DLS - Studio ALEX - PT - Rozbudowa OSP w Ełganowie - 12.12.2025_rev.00.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/opis/ELG_IS_STRONA TYT_PT_01.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/opis/ELG_OPIS_PT_01.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/opis/ELG_OŚWIADCZENIE_01.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/IS-1.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/IS-2.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/IS-3.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/IS-4.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/IS-5.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/IS-6.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/IS-7.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/PZT-1.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/ZEW-1.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/ZEW-2.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/rysunki/ZEW-3.pdf
- Projekt 22_PROJEKTY TECHNICZNE/03_elektryka/OSP EŁGANOWO TECHNICZNY (1).pdf
- Projekt 33_KOSZTORYSY I STWiOR/02_elektryka/OSP EŁGANOWO SPECYFIKACJA.pdf
- Projekt XX_PROJEKT ROZBIÓRKI/Projekt rozbiorki_21.11.2025.pdf
- STWiOR 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/stwiorb/ELG_STWiOR_WEW.pdf
- STWiOR 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/stwiorb/ELG_STWiOR_ZEW.pdf
- STWiOR 33_KOSZTORYSY I STWiOR/00_budowlanka/STWiOR_OSP_Ełganowo.pdf
- Inny 11_PROJEKT_PnB/wniosek o PnB/Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego_nowa.pdf
- Inny 11_PROJEKT_PnB/wniosek o PnB/ELG_siec cieplna_oswiadczenie.pdf
- Inny 11_PROJEKT_PnB/wniosek o PnB/Pelnomocnictwo nr 44 Anna Ludka-Sulima - OSP Ełganowo - dz. 180_2.pdf
- Inny 11_PROJEKT_PnB/wniosek o PnB/UPP_wniosek.pdf
- Inny 11_PROJEKT_PnB/wniosek o PnB/wniosek-o-pozwolenie-na-budowe-pb-1-z-dnia-2026-01-08-1.pdf
- Inny 11_PROJEKT_PnB/Zl_2_12.12.2025.sig.pdf
- Inny 11_PROJEKT_PnB/Zl_3_2025.12.09.sig.pdf
- Inny 11_PROJEKT_PnB/Zl_4_2025.12.09.sig.pdf
- Inny 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/opis/ELG_IS_STRONA TYT BIOZ_PT_01.pdf
- Inny 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/uprawnienia/MW 2025-12-31.pdf
- Inny 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/uprawnienia/MW_uprawnienia.pdf
- Inny 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/uprawnienia/PW 2025-12-31.pdf
- Inny 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/uprawnienia/PW_uprawnienia.pdf
- Inny 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/załączniki/ELG_CHE_01.pdf
- Inny 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/załączniki/ELG_N1W1.pdf
- Inny 22_PROJEKTY TECHNICZNE/02_sanitarka/załączniki/ELG_ZBIOR KD.pdf
- Inny 33_KOSZTORYSY I STWiOR/00_budowlanka/Rozbudowa OSP w Ełganowie_pr_aktualny.pdf
- Inny 33_KOSZTORYSY I STWiOR/01_sanitarka/Rozbudowa i przebudowa budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej - przedm...2.2025.pdf
- Inny ZP.271.8.2026_08 SWZ_RB-Rozbudowa OSP Ełganowo-zal_11_OPZ.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP