Postępowanie zakończone 2026-06-11
Przebudowa placu zabaw w Rotmance (działka nr 950/26)
Gmina Pruszcz Gdański
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264566
- Zamawiający
- Gmina Pruszcz Gdański
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ ZP.271.17.2026 SWZ_ plac zabaw w Rotmance_.sig.pdf
- Wzór umowy ZP.271.17.2026 SWZ_RB_zal_01_projekt umowy.sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.zip
- Inny ZP.271.17.2026 odp.sig.pdf
- Inny ZP.271.17.2026_zal_02-10-plac zabaw w Rotmance.docx
- Inny ZP.271.17.2026_zal_02-10-plac zabaw w Rotmance.sig.pdf
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Pruszcz Gdański
- Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Łęgowo (działka nr 269/2)
- Budowa ulicy Ogrodowej (173398G) w miejscowości Rokitnica
- Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy Centrum Usług Społecznych wraz z Dziennym Domem Pobytu w Juszkowie
- BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO NA TERENIE GMINY PRUSZCZ GDAŃSKI
- OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO- KOSZTORYSOWEJ BUDOWY ULICY SPACEROWEJ (173448G) I ULICY GRABOWEJ (173449G) W ROSZKOWIE