WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-21

„Przebudowa przestrzeni wokół budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku plac Władysława Bartoszewskiego 1 w Gdańsku”.

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379660
Zamawiający
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Gdańsk, pow. Gdańsk, woj. pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-21
Termin realizacji
90 dni od dnia zawarcia umowy
Data publikacji
2026-08-05

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 1. SWZ-10.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do OPZ od 1-18.zip
  • Inny Załączniki do SWZ (2)(2).zip
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ/załacznik nr 7 do SWZ- Projekt umowy/Umowa przebudowa placu_vers.05.08.pdf
  • Formularz Załączniki do SWZ/zał. nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy_04_08.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Załacznik Nr 10 - Harmonogram rzeczowo-finansowy 04.08.xlsx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ- OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA wersja 04.08..pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/załacznik nr 7 do SWZ- Projekt umowy/6- Załacznik Nr 6 DO Umowy Protokół odbioru prac.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/załacznik nr 7 do SWZ- Projekt umowy/7- zał nr 7 do Umowy wzór oświadczenia Podwykonawcy.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/załacznik nr 7 do SWZ- Projekt umowy/8-Załącznik nr 8 do Umowy- instrukcja p-poż i zasad BHP.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/załacznik nr 7 do SWZ- Projekt umowy/Załącznik nr 4 do Umowy tabela elementów wynagrodzenia ryczałtowego.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy - brak podstaw wykluczenia.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 4 do SWZ- oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/zał. nr 6 do SWZ- Oświadczenie składane na podst. art. 117 ust. 4.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/zał. Nr 8 do SWZ - wykaz robót.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. nr 9 do SWZ - wykaz osób (Naprawiony).doc
  • Projekt Załączniki do OPZ od 1-18/Załacznik Nr 9 do OPZ- Projekt wykonawczy branża sanitarna.pdf
  • STWiOR Załączniki do OPZ od 1-18/Załacznik Nr 4 - STWiORB zagospodarowanie placu.pdf
  • Inny Załączniki do OPZ od 1-18/Załącznik Nr 1 do OPZ- Projekt budowlany zagospodarowania terenu.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, projekt, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku