Postępowanie zakończone 2026-06-08
„Zaprojektowanie i wykonanie przebudowy sali wystaw czasowych w obiekcie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku”
Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257910
- Zamawiający
- Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ.pdf
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 22.05.2026 r..pdf
- Ogłoszenie 2026_BZP 00274139_01.pdf
- Ogłoszenie 2026_BZP 00283369_01_ogłoszenie o zmianie.pdf
- Inny 3. OPZ.pdf
- Inny 4. Projektowane postanowienia umowy + załączniki.zip
- Inny 5. Załączniki do OPZ.zip
- Inny 6. Załączniki do SWZ - dokumenty edytowalne.docx
- Inny Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ_06_10.pdf
- Inny Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 01.06.2026 r..pdf
- Inny załacznik nr 1 do Wyjasnień z dnia 10.06.2026 r..pdf
- Inny Zmiany treści SWZ _06_03 zmiana terminu.pdf
- Wzór umowy 4. Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 7 do Umowy- instrukcja p-poż i zasad BHP.pdf
- Inny zał nr 6 do Umowy wzór oświadczenia Podwykonawcy.docx
- Przedmiar Przedmiar - modernizacja sali wystaw czasowych MIIWŚ - rev.1.ath
- Przedmiar Przedmiar - modernizacja sali wystaw czasowych MIIWŚ - rev.1.pdf
- Projekt PFU sala wystaw czasowych.pdf
- STWiOR Zał nr 3 do PFU - STWiORB/STWiOR - ogólna - rev.1.pdf
- STWiOR Zał nr 3 do PFU - STWiORB/STWiOR - roboty wykończeniowe - rev.1.pdf
- Inny Zał nr 1 do PFU - Modernizacja Sali Wystaw Czasowych - koncepcja.pdf
- Inny Zał nr 2 do PFU - Konstrukcja dla podw. elem. ekspozycji i kurtyn/ELEMENTY MOCOWANIA DUŻA SALA KS-001 IZOMETRIA.pdf
- Inny Zał nr 2 do PFU - Konstrukcja dla podw. elem. ekspozycji i kurtyn/ELEMENTY MOCOWANIA DUŻA SALA KS-002 RYSUNEK ZŁOŻENIOWY.pdf
- Inny Zał nr 2 do PFU - Konstrukcja dla podw. elem. ekspozycji i kurtyn/ELEMENTY MOCOWANIA DUŻA SALA KS-003 EL WARSZTATOWE.pdf
- Inny Zał nr 2 do PFU - Konstrukcja dla podw. elem. ekspozycji i kurtyn/REMONT SALI WYSTAW CZASOWYCH I KONSTRUKCJA PODWIESZENIA EKSPOZYCJI I KURTYN MUZEUM II WŚ.pdf
- Inny Zał nr 4 do PFU - Istniejąca podkonstrukcja/IMG_5272.JPG
- Inny Zał nr 4 do PFU - Istniejąca podkonstrukcja/IMG_5273.JPG
- Inny Zał nr 4 do PFU - Istniejąca podkonstrukcja/IMG_5274.JPG
- Inny Zał nr 4 do PFU - Istniejąca podkonstrukcja/IMG_5275.JPG
- Inny Zał nr 4 do PFU - Istniejąca podkonstrukcja/IMG_5276.JPG
- Inny Zał nr 4 do PFU - Istniejąca podkonstrukcja/zal nr 4 podkonstrukcja.pdf
- Inny Zał nr 5 do PFU - rozbudowa bramki biletowej rysunek poglądowy.pdf
- Inny Zał nr 6 do PFU - karta katalogowa posiadanej bramki.pdf
- Inny Zał nr 7 do PFU - obecne instalacje teleinformatyczne.pdf
- Inny Zał nr 8 do PFU - Ewakuacja -14.pdf
- Inny Zał nr 9 (cz.1) do PFU - 6772_PL_szyna-_1PL.pdf
- Inny Zał nr 9 (cz.2) do PFU - MWW6.01_black_PL1 linki.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP