Postępowanie zakończone 2026-07-21
Remont poboczy drogi powiatowej nr 1430G na odcinku od skrzyżowania z drogą pożarową nr 7 do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 213
Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00325282
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 271.1.13.2026.docx
- Wzór umowy zał. nr 9 do SWZ 271.1.13.2026 - projekt umowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu, 271.1.13.2026.pdf
- Inny zał. nr 7 do SWZ 271.1.13.2026 - opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny zał. nr 8 do SWZ 271.1.13.2026 - specyfikacje techniczne.zip
- Przedmiar Przedmiar.ods
- STWiOR D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-06.03.01 Pobocza.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie
- Modernizacja drogi powiatowej nr 1430G w km 4+620 – 8+380 oraz w km 8+500 – 9+800 na odcinku droga pożarowa nr 7 – DW 213
- Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych będących w zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych w Wejherowie, mieszankami mineralno – asfaltowymi frakcji 0/12 mm na gorąco.
- Rozbudowa drogi powiatowej nr 1451G na odcinku Wyszecino-Rosochy długości ok. 2,6 km
- Remont poboczy drogi powiatowej nr 1336G na odcinku Gowino-Pętkowice w km: 40+510 - 43+970
- Pielęgnacja zieleni w pasach drogowych dróg powiatowych miejskich na terenie miasta Wejherowa