Postępowanie zakończone 2026-08-12
Remonty cząstkowe nawierzchni jezdni, chodników i placów w Chojnicach
Gmina Miejska Chojnice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359770
- Zamawiający
- Gmina Miejska Chojnice
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Chojnice, pow. chojnicki, woj. pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 7 - Przedmiar, STWiORB.zip
- SWZ SWZ.doc
- Wzór umowy Załącznik nr 6 - Wzór umowy (remonty cząstkowe jezdni chodników 2026).docx
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Zobowiązanie podmiotu do udost. zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie grupa kapitałowa.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Przedmiar Załącznik nr 7 - Przedmiar, STWiORB/PR - Remonty cząstkowe.pdf
- STWiOR Załącznik nr 7 - Przedmiar, STWiORB/STWiORB.pdf
Przedmiar robót — 26 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 45233000 | Rozebranie nawierzchni z klinkieru drogowego na podsypce cementowo-pias- kowej m2 15,0 m2 15,000 | m2 | 15 |
| 2 | Rozebranie nawierzchni z kostki betonowej na podsypce piaskowej z wypełnie- niem spoin piaskiem m2 280 m2 280,000 | m2 | 280 |
| 3 | Rozebranie nawierzchni z płyt drogowych betonowych o grubo ści 15 cm z wy- pełnieniem spoin piaskiem m2 250 m2 250,000 | m2 | 250 |
| 4 | Ręczne rozebranie nawierzchni z kostki granitowej i kamiennej nieregularnej na podsypce cementowo-piaskowej m2 40,0 m2 40,000 | m2 | 40 |
| 5 | Ręczne rozebranie podbudowy betonowej o grubo ści 20 cm m2 280 m2 280,000 | m2 | 280 |
Pokazano 5 z 26 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miejska Chojnice
- Budowa boiska sportowego wraz z murem oporowym i niezbędną infrastrukturą przy ul. Huberta Wagnera w Chojnicach
- Remonty dróg gminnych w zakresie ciągów pieszych na osiedlu Kolejarz-Prochowa - etap I
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Budowa obiektu mieszkalno – usługowego w celu rozwoju lokalnej infrastruktury służącej realizacji celów społecznych
- Rozbudowa zaplecza szatniowo-sanitarnego na bazie kontenerów modułowych oraz budowa ogrodzenia na kompleksie sportowym BNN Modrak w ramach zadania – Budżet Obywatelski
- Budowa parkingu wraz z oświetleniem przy ulicy Lichnowskiej 1 w Chojnicach – strefa aktywności i integracji # Rodzina Kolejarz w ramach zadania – Budżet Obywatelski