WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-11

Remonty dróg gminnych w zakresie ciągów pieszych na osiedlu Kolejarz-Prochowa - etap I

Gmina Miejska Chojnice

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00354303
Zamawiający
Gmina Miejska Chojnice
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.doc
  • Wzór umowy Załącznik nr 7 - Wzór umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - Zobowiazanie podm. udost. zasoby.doc
  • Inny Załącznik nr 4 - Oświadczenie grupa kapitałowa.doc
  • Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa.zip
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/3/1_Przedmiar_Wojska Polskiego.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/3/2_Przedmiar_Błękitnej Armii.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/3/3_Przedmiar_Jedności.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/3/4_Przedmiar_Zygmunta Augusta.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/3/5_Przedmiar_Władysława Jagiełły.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/3/_Klauzula informacyjna.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1a/1.0_Orientacja.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1a/2.1_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1a/2.2_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1a/2.3_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1a/2.4_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1a/3.0_PB_Przekroje.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1a/_PZT_PAB.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1b/1.0_Orientacja.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1b/2.1_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1b/2.2_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1b/2.3_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1b/2.4_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1b/3.0_PT_Przekroje.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/1/1b/_Opis_PT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/2/1.0_Orientacja.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/2/2.1_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/2/2.2_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/2/2.3_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/2/2.4_Plan.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/2/_Opis_Zgłoszenie.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/2/zgloszenie.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/4/SST Całość.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/5/2025.10.24_Gmina_Uzgodnienie.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/5/2025.11.13_Zaświadczenie_SP.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Mapa_Chojnice - Kolejowe cz2-sig.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Mapa_ Chojnice - Kolejowe nr1-sig.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Miejska Chojnice