Postępowanie zakończone 2026-06-09
SR.272.rb.19.2026.PW „Budowa chodnika w m. Jantar przy ul. Morskiej”
Powiat Nowodworski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00247542
- Zamawiający
- Powiat Nowodworski
- Główny kod CPV
- 45233253-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ SR.272.rb.19.2026.PW-sig.pdf
- Formularz 3. Załącznik nr 1 -Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 10. Informacja z otwarcia ofert-sig.pdf
- Inny 4. Załacznik nr 2 - Oświadczenia.docx
- Inny 5. Załącznik nr 3 - Oświadczenia na wezwanie .docx
- Inny 6. Załącznik nr 4 - Zobowiązanie podmiotu .docx
- Inny 7. Załącznik nr 5 - Wykaz robót .docx
- Inny 8. Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny 9. Chodnik Jantar.zip
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- Projekt TOM I PAB - TOM II PT.pdf
- STWiOR TOM IV - SST - CHODNIK W JANTARZE - Ul. MORSKA.pdf
- Inny Geologia - Jantar chodnik.pdf
- Inny rys. nr 1 PT.pdf
- Inny rys. nr 2 PT.pdf
- Inny rys. nr 3 PT.pdf
- Inny TOM III -ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Inny Zaświadczenie.pdf
- Inny Zgłoszenie.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP