Postępowanie zakończone 2026-06-02
Przebudowa drogi gminnej nr 152019G polegająca na budowie chodnika na odcinku Piekiełko – Puzdrowo
Gmina Sierakowice
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00248996
- Zamawiający
- Gmina Sierakowice
- Główny kod CPV
- 45233253-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SUE.271.35.2026_inf. o kwocie Zamawiającego_chodnik Piekiełko Puzdrowo.pdf
- Inny SUE.271.35.2026_inf. z otwarcia ofert_Piekiełko-Puzdrowo.pdf
- Inny SUE.271.35.2026_wyjaśnienie tresci nr 1 SWZ_chodnik Piekiełko Puzdrowo.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026.zip
- Przedmiar SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_2 Przedmiar branża drogowa/II_2 PR BD Chodnik Piekiełko-Puzdrowo.pdf
- Przedmiar SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/III Branża sanitarna/III_2 Przedmiar Puzdrowo chodnik.pdf
- Przedmiar SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/IV Branża teletechniczna/2 Przedmiar Robót.pdf
- Projekt SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/I Projekt budowlany/1 PB Strona tytułowa 385.pdf
- STWiOR SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_4 SST branża drogowa/II_4 SST BD.pdf
- STWiOR SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/III Branża sanitarna/III_4 SST Puzdrowo KD.pdf
- SWZ SWZ z zał. SUE.271.35.2026/SWZ_SUE.271.35.2026_Budowa chodnika Piekiełko – Puzdrowo.docx
- Wzór umowy SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 1_proj. post. umowy_SUE.271.35.2026.docx
- Formularz SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 2 do SWZ (Formularz ofertowy) SUE.271.35.2026.doc
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/SWZ_SUE.271.35.2026_Budowa chodnika Piekiełko - Puzdrowo.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 3_oświadczenie Wykonawcy_SUE.271.35.2026.docx
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 4_zobowiązanie podmiotu_SUE.271.35.2026.docx
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 5 do SWZ (Wykaz robót) post. SUE.271.35.2026.doc
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 6 do SWZ (Wykaz osób) post. SUE.271.35.2026.doc
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/I.3.1 PT Branża drogowa/1_Strona tytułowa PT BD_385.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/I.3.1 PT Branża drogowa/2_Opis techniczny PT BD_385.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/I.3.1 PT Branża drogowa/Rys.1.1 PT Przekroje konstrukcyjne_chodnik puzdrowo (297x640).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/I.3.1 PT Branża drogowa/Rys.1.2 PT Przekroje konstrukcyjne_chodnik puzdrowo (A3).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/1 PW DRO Strona tytułowa 385.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/2 PW Opis techniczny_385.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/3 Rys.1 PW Orientacja 385 (297x420).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/4 Rys.2.1 PW Plan drogowy 385 (297x1020).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/5 Rys.2.2 PW Plan drogowy 385 (297x1020).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/6 Rys.3 PW Przekroje normalne_385 (297x210).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/7 Rys.4.1 PW Przekroje konstrukcyjne_385 (297x640).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/8 Rys.4.2 PW Przekroje konstrukcyjne_385 (297x420).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/II Branża drogowa/II_1 PW Branża drogowa/9 Rys.5 PW Przekroje poprzeczne_385 (297x2000).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/III Branża sanitarna/I.3.2 PT KD Puzdrowo.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/III Branża sanitarna/III_1 PW KD Puzdrowo.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/I Projekt budowlany/2 PB Opis techniczny_385.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/I Projekt budowlany/3 Orientacja Piekiełko Puzdrowo do ZGŁ.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/I Projekt budowlany/4 Ark.1 Chodnik Piekiełko-Puzdrowo (297x1130).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/I Projekt budowlany/5 Ark.2 Chodnik Piekiełko-Puzdrowo (297x1130).pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/IV Branża teletechniczna/1 I.3.3 PB_Teletech Puzdrowo_Piekiełko.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 7 do SWZ_dok. techniczna_Budowa chodnika Piekiełko-Puzdrowo/IV Branża teletechniczna/4 Specyfikacja Techniczna.pdf
- Inny SWZ z zał. SUE.271.35.2026/Zał. nr 8 do SWZ (Oświadczenie o gr kapitałowej) SUE.271.35.2026.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP