Postępowanie zakończone 2026-07-28
SR.272.rb.26.2026.PW „Remont drogi powiatowej nr 2316G Płonina – Groszkowo”
Powiat Nowodworski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332832
- Zamawiający
- Powiat Nowodworski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ SR.272.rb.26.2026.PW-sig.pdf
- Formularz 3. Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4. Załącznik nr 2 Oświadczenia.docx
- Inny 5. Załącznik nr 3 Oświadczenia na wezwanie.docx
- Inny 6. Załącznik nr 4 Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny 7. Załącznik nr 5 Wykaz robót budowlanych .docx
- Inny 8. Załącznik nr 6 Wykaz osób.docx
- Inny 9. Droga Płonina - Groszkowo.zip
- Przedmiar Remont drogi powiatowej nr 2316G Płonina - Groszkowo_PR.pdf
- STWiOR SST 2316G Płonina_Groszkowo.pdf
- Inny Zaświadczenie.pdf
- Inny Zgłoszenie.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Nowodworski
- SR.272.rb.28.2026.PW „Montaż agregatu prądotwórczego wraz z budową przyłącza energetycznego, w celu zasilenia budynku Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim”
- SR.272.rb.27.2026.PW „Remont Domu dla Dzieci przy ul. Bałtyckiej w Nowym Dworze Gdańskim”
- SR.272.u.25.2026.PW „Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z dróg publicznych z terenu Powiatu Nowodworskiego oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów”
- SR.272.rb.23.2026.PW „Przebudowa drogi powiatowej nr 2344G Tuja – Marynowy – etap I”
- SR.272.rb.22.2026.PW „Rozbudowa miejsca rekreacyjno - turystycznego obejmująca budowę siłowni plenerowej wraz z elementami placu zabaw w miejscowości Nowy Dwór Gdański”