Postępowanie zakończone 2026-07-21
SR.272.rb.27.2026.PW „Remont Domu dla Dzieci przy ul. Bałtyckiej w Nowym Dworze Gdańskim”
Powiat Nowodworski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00320399
- Zamawiający
- Powiat Nowodworski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ SR.272.rb.27.2026.PW-sig.pdf
- Formularz 3. Załącznik nr 1 Formularz ofertowy .docx
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 10. Zaświadczenie gaz.pdf
- Inny 11. Zaświadczenie przebudowa.pdf
- Inny 4. Załącznik nr 2 Oświadczenia.docx
- Inny 5. Załącznik nr 3 Oświadczenia na wezwanie.docx
- Inny 6. Załącznik nr 4 Zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny 7. Załącznik nr 5 Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny 8. Załącznik nr 6 Wykaz osób.docx
- Inny 9. Dokumentacja.7z
- Przedmiar Dokumentacja/PRZEDMIAR.pdf
- Projekt Dokumentacja/PAB/PAB_NDG2_sig.pdf
- Projekt Dokumentacja/PAB/ZL_NDG2_sig.pdf
- Projekt Dokumentacja/PE/DWG/Opis techniczny.docx
- Projekt Dokumentacja/PE/mszafir-podpisy-4-20260428_095710/Opis_techniczny_pop.pdf
- Projekt Dokumentacja/PKT/NDG_BAŁTYCKA22_PTK-.pdf
- Projekt Dokumentacja/PS/Projekt_techniczny_instalacji_sanitarnych_pop.pdf
- STWiOR Dokumentacja/stwiorb/STWiORB_Tom1_Wymagania_ogolne_Rozbiórki.pdf
- STWiOR Dokumentacja/stwiorb/STWiORB_Tom2_Konstrukcja_stalowa.pdf
- STWiOR Dokumentacja/stwiorb/STWiORB_Tom3_Roboty_wykonczeniowe.pdf
- STWiOR Dokumentacja/stwiorb/STWiORB_Tom4_Instalacje_sanitarne.pdf
- STWiOR Dokumentacja/stwiorb/STWiORB_Tom5_Instalacja_gazowa.pdf
- STWiOR Dokumentacja/stwiorb/STWiORB_Tom6_Elektryczna_niskopradowe.pdf
- Inny Dokumentacja/inwentaryzacja/bałtycka dwg.dwg
- Inny Dokumentacja/inwentaryzacja/inwentaryzacja_pomieszczen_ndg.pdf
- Inny Dokumentacja/PE/DWG/E-01-02 Instalacje elektryczne - rzuty.dwg
- Inny Dokumentacja/PE/DWG/E-03 Rozdz. TG - schemat ideowy.dwg
- Inny Dokumentacja/PE/mszafir-podpisy-4-20260428_095710/E-01 Instalacje elektryczne - parter.pdf
- Inny Dokumentacja/PE/mszafir-podpisy-4-20260428_095710/E-02 Instalacje elektryczne - piętro.pdf
- Inny Dokumentacja/PE/mszafir-podpisy-4-20260428_095710/E-03 Rozdz. TG - schemat ideowy.pdf
- Inny Dokumentacja/PS/Projekt przebudowy instalacji gazowej do zgłoszenia-sig.pdf
- Inny Dokumentacja/PS/SANIT_Rzuty_NDG.dwg
- Inny Dokumentacja/PS/SANIT_Rzuty_NDG.txt
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Nowodworski
- SR.272.rb.28.2026.PW „Montaż agregatu prądotwórczego wraz z budową przyłącza energetycznego, w celu zasilenia budynku Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim”
- SR.272.rb.26.2026.PW „Remont drogi powiatowej nr 2316G Płonina – Groszkowo”
- SR.272.u.25.2026.PW „Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z dróg publicznych z terenu Powiatu Nowodworskiego oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów”
- SR.272.rb.23.2026.PW „Przebudowa drogi powiatowej nr 2344G Tuja – Marynowy – etap I”
- SR.272.rb.22.2026.PW „Rozbudowa miejsca rekreacyjno - turystycznego obejmująca budowę siłowni plenerowej wraz z elementami placu zabaw w miejscowości Nowy Dwór Gdański”