Postępowanie zakończone 2026-08-24
Budowa lokalnego miejsca do integracji sportowej dla mieszkańców w Hucie Starej B - Rozwój bazy sportowej na terenie gminy
Gmina Poczesna
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382804
- Zamawiający
- Gmina Poczesna
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Huta Stara B, pow. częstochowski, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP.271.3.7.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026 BZP 00382804 01 z dnia 2026-08-07.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.7z
- Przedmiar Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7a/Przedmiar robót 3P-26-Ł. Poczesna.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7b/Przedmiar robót 6P-26-Ł. Huta Stara B.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7a/Opis techniczny PW - ocieplenie.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7b/Opis drogi - PW-2026.07.06-E1.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7b/SSTWOIR-parkingi+droga - Huta Stara B.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7a/Specyfikacja techniczna.pdf
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 - Umowa-projekt.docx
- Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 2 - Oświadczenie.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 6 - Wykaz robót.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7a/rys. 06_A_001_00_PW.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7a/rys. 06_A_002_00_PW.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7b/05_D_101_00_PW -E1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7b/05_D_102_00_PW E1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7b/104-2026 - ALL - GEOBIOS.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP