WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-07

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Mickiewicza w Hucie Starej B

Gmina Poczesna

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00358174
Zamawiający
Gmina Poczesna
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Huta Stara
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-07
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-23

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt Zapytania i odpowiedzi do postępowania ZP.271.3.5.2026.pdf
  • SWZ SWZ - Orlik2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Informacja z sesji otwarcia ofert-Orlik.pdf
  • Inny ZałącznikiOrlik2026.zip
  • Inny Zapytania i odpowiedzi 2 do postępowania ZP.271.3.5.2026.JS
  • Inny Zapytania i odpowiedzi 2 do postępowania ZP.271.3.5.2026JS.pdf
  • Inny Zapytania i odpowiedzi 3 do postępowania ZP.271.3.5.2026JS.pdf
  • Przedmiar ZałącznikiOrlik2026/OpisPrzedmiotuZamówienia/KOSZTORYS ŚLEPY - Poczesna.pdf
  • Przedmiar ZałącznikiOrlik2026/OpisPrzedmiotuZamówienia/PRZEDMIAR ROBÓT - Poczesna.pdf
  • Projekt ZałącznikiOrlik2026/OpisPrzedmiotuZamówienia/Program Funkcjonalno Użytkowy - Poczesna.pdf
  • Projekt ZałącznikiOrlik2026/OpisPrzedmiotuZamówienia/PZT Poczesna 1_500-Układ1.pdf
  • STWiOR ZałącznikiOrlik2026/OpisPrzedmiotuZamówienia/STWiOR - Poczesna.pdf
  • Wzór umowy ZałącznikiOrlik2026/Załącznik nr 3 - Umowa-Orlik2026-projekt.pdf
  • Formularz ZałącznikiOrlik2026/Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy - Orlik.docx
  • Inny ZałącznikiOrlik2026/OpisPrzedmiotuZamówienia/Boiska wymiarowanie rzuty 2026 1_500 (1)-Układ1.pdf
  • Inny ZałącznikiOrlik2026/Załącznik nr 2 - Oświadczenie - Orlik.docx
  • Inny ZałącznikiOrlik2026/Załącznik nr 4 - oswiadczenie podmiotu udostępniającego - Orlik2026.docx
  • Inny ZałącznikiOrlik2026/Załącznik nr 5 -zobowiązanie podmiotu udostępniającego - Orlik2026.docx
  • Inny ZałącznikiOrlik2026/Załącznik nr 6 - wykaz robót - Orlik2026.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Poczesna