Postępowanie zakończone 2026-06-26
„Budowa oświetlenia ulicznego przy ul. Grabowej w Będzinie” – w ramach zadania pn.: „Rozbudowa i modernizacja systemu oświetlenia na terenie miasta Będzina
Miasto Będzin
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00283359
- Zamawiający
- Miasto Będzin
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Do Wykonawców 1.docx
- Projekt Do Wykonawców 1...pdf
- SWZ SWZ...pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja Grabowa.7z
- Inny Do Wykonawców 1.pdf
- Inny SWZ.odt
- Przedmiar przedmiar/przedmiar robot.pdf
- Projekt Projekt budowlany/Projekt budowlany.pdf
- Projekt Projekt techniczny/projekt techn_popr.pdf
- Projekt Rysunki/Schemat połaczenia latarnii.pdf
- STWiOR Specyfikacja techniczna/Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.pdf
- Inny Mapa do celów projektowych/MPZP Zalacznik do uchwaly XXVII.208.2016.png
- Inny Mapa do celów projektowych/Thumbs.db
- Inny Projekt budowlany/Projekt architektoniczno budowlany.pdf
- Inny Rysunki/PT_załącznik graficzny.pdf
- Inny Rysunki/PZT_załącznik graficzny.pdf
- Inny Rysunki/Schemat jednokreskowy.pdf
- Inny Rysunki/Schemat szafy oświetleniowej.pdf
- Inny Uzgodnienia/Konserwator zabytków/K-RD.5135.69.2026_MSS_Bedzin.pdf
- Inny Uzgodnienia/MPWiK/uzgodnienie branżowe.pdf
- Inny Uzgodnienia/MPWiK/zał 1.pdf
- Inny Uzgodnienia/MPZP/MPZP Grabowa.pdf
- Inny Uzgodnienia/Narada koordynacyjna/opinia_protokol_narady_odpisWG.6630.54.2026.pdf
- Inny Uzgodnienia/Tauron/Tauron uzgodnienie Grabowa.pdf
- Inny Uzgodnienia/Wody Polskie/Pismo Wody Polskie.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Będzin
- Modernizacja toalet w budynku UM Będzin
- Remont kapitalny dróg i chodników na terenie miasta.
- Rozbudowa cmentarza komunalnego zlokalizowanego na terenie miasta Będzina
- Budowa ogrodzonego placu zabaw w ramach zadania pn.: Aktywne place zabaw 2026 w lokalizacji Filia ŻM nr 3 ul. H. Kołłątaja 63, 42-506 Będzin
- Budowa oświetlenia ulicznego przy ul. Energetycznej oraz w Parku Przyjaźni Polsko – Węgierskiej w Będzinie”