Postępowanie zakończone 2026-08-24
Budowa toalety publicznej w Parku Niedźwiadków (BO)
Gmina Miasta Tychy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380268
- Zamawiający
- Gmina Miasta Tychy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Tychy, pow. Tychy, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 06.08.2026.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW.zip
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/20260619_A01.1-Planowane przyłącze wodociągowe (poza zakresem opracowania).pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/20260619_A01-Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/20260619_A02-Rzuty.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/20260619_A03-Przekroje.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/20260619_A04-Elewacje.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/20260619_A05-Detale.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/20260619_A06-Konstrukcja 3D.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/Toaleta_PN_Opis.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/2. Przyłącza/Projekt - instalacja wewnętrzna wodociągowa.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/2. Przyłącza/Projekt - przyłącze kanalizacji sanitarnej.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Instalacje elektryczne/E-PZT.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Konstrukcja/K1.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Konstrukcja/K2.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Konstrukcja/K3.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Konstrukcja/K4.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Konstrukcja/K5.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Konstrukcja/K6.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/PT_Okładka i spis.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Strona tytułowa.pdf
- Projekt Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/4. STWiOR/specyfikacja woda.pdf
- STWiOR Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/4. STWiOR/STWIOR_budynek.pdf
- STWiOR Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/4. STWiOR/STWiOR kanalizacja.pdf
- SWZ Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/SWZ_PZP.271.47.2026.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 2a do SWZ.doc
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 2b do SWZ.doc
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 3 do SWZ.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/Załączniki/GWP.111.6.2026_2.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/Załączniki/Uzgodnienie PEC Tychy.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/1. PBW/Załączniki/Uzgodnienie projektu zagospodarowania terenu dla budowy toalety automatycznej w Parku Niedźwiadków w Tychach.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/2. Przyłącza/przeliczenie przepustowości istniejącego układu zasilania wodociągowego.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Instalacje elektryczne/E-1.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Instalacje elektryczne/E-2.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Instalacje elektryczne/Laptop.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Instalacje elektryczne/OPIS_Toaleta_PN_IE.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Instalacje elektryczne/PassMark Intel vs AMD CPU Benchmarks - High End.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/3. PT/Konstrukcja/PT_opis i obliczenia_.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/Decyzja Nr 177,2026.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/Errata - normy.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/Uzgodnienie dokumentacji technicznej - RCGW.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/Warunki - RCGW.pdf
- Inny Platforma_SWZ_PZP.271.47.2026.AW/zał. nr 4 do SWZ/Warunki - RPWiK.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, SWZ.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasta Tychy
- Rozbudowa strefy sportów rowerowych w Parku Suble (BO).
- Remont fontanny miejskiej na Placu Baczyńskiego w Tychach
- Modernizacja budynku Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 przy ul. Elfów 56.
- Wykonanie ekspertyz stanu technicznego budowli ochronnych w Tychach w ramach zadań 1-4
- Modernizacja Przedszkola nr 11 w zakresie posadzek oraz sanitariatów ul. Bukowa 29 – II postępowanie