Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Remont fontanny miejskiej na Placu Baczyńskiego w Tychach
Gmina Miasta Tychy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411001
- Zamawiający
- Gmina Miasta Tychy
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Tychy, pow. Tychy, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026.zip
- Przedmiar Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Przedmiary POMOCNICZO/Przedmiar Tychy Fontanna - BR. ARCH.pdf
- Przedmiar Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Przedmiary POMOCNICZO/Przedmiar Tychy Fontanna - Technologia.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-01.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-02.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-03.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-04.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-05.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-06.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-07.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-08.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/A-09.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja arch-bud/opis remontu.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja technologia, wod-kan i automatyka/Opis_ TECHNOLOGIA FONTANNY TYCHY BACZYŃSKIEGO REMONT_25.03.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja technologia, wod-kan i automatyka/str tyt technologia.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja technologia, wod-kan i automatyka/Tychy Rys2-T4.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja technologia, wod-kan i automatyka/Tychy Rys2-T5.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja technologia, wod-kan i automatyka/Tychy Sch2-T-1.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja technologia, wod-kan i automatyka/Tychy Sch2-T-2.pdf
- Projekt Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja technologia, wod-kan i automatyka/Tychy Sch2-T-3.pdf
- STWiOR Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/STWIOR/stwiorb budowlany fontanna Baczyńskiego.pdf
- SWZ Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/SWZ DO.261.12.2026 .pdf
- Inny Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 2a do SWZ.doc
- Inny Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 2b do SWZ.doc
- Inny Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 3 do SWZ.pdf
- Inny Platforma przetargowa SWZ DO.261.12.2026/zał. nr 4 do SWZ/Dokumentacja technologia, wod-kan i automatyka/Thumbs.db
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP