Postępowanie zakończone 2026-07-22
BZP.271.21.2026 Przebudowa pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami w SP nr 15 w Tarnowskich Górach
GMINA TARNOWSKIE GÓRY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326179
- Zamawiający
- GMINA TARNOWSKIE GÓRY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_z negocjacjami.pdf
- Wzór umowy Wzór umowy - Zał. 6 do SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ.zip
- Inny OPZ - Zał. 5 do SWZ.pdf
- Inny Przedmiar robót - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Załączniki_1-4 do SWZ.docx
- STWiOR Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/1 strona STWIORB 1.doc
- STWiOR Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/1 strona STWIORB.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/BIOZ/BIOZ INFO.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-10.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-11.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-12.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-13.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-14.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-1.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-2.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-3.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-4.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-5.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-6.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-7.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-8.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/A-9.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/I-1.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/I-2.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PAB/PAB opis techniczny.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/BIOZ INFO/BIOZ 1.DOC
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/PAB/PAB 1.DOC
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/PTA/PT 1.DOC
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/PTK/PTK 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/PZT/PZT 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 00 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 01 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 02 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 03 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 04 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 05 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 06 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 07 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 08 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 09 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/ST 10 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/pliki WORD/STWIORB/zestawienie specyfikacji 1.doc
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-10.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-11.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-12.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-13.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-14.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-1.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-2.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-3.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-4.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-5.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-6.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-7.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-8.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/A-9.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/I-1.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/I-2.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTA/PT opis techniczny.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTK/K-1.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTK/K-2.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PTK/K-3.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PZT/PZT opis techniczny.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PZT/Z-1 A.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/PZT/Z-1 B.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 00.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 01.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 02.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 03.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 04.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 05.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 06.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 07.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 08.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 09.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/ST 10.pdf
- Inny Dok. projektowa - Zał. 7 do SWZ/STWIORB/zestawienie specyfikacji.pdf
- Przedmiar Przedmiar robót/Pochylnia - przedmiar.pdf
- Inny Przedmiar robót/Przedmiar robót - Zał. 8 do SWZ.xls
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA TARNOWSKIE GÓRY
- „Budowa ulicy Kamiennej w Tarnowskich Górach”
- BZP.271.22.2026 Przebudowa, remont i ocieplenie budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z przebudową instalacji gazowej przy ul. Sobieskiego 21, 21a w Tarnowskich Górach
- BZP.271.18.2026 Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy magazynu OLiOC, parkingu podziemnego, pełniącego funkcję schronienia przy ul. Oświęcimskiej w Tarnowskich Górach
- BZP.271.16.2026 Budowa magazynu OLiOC przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach
- BZP.271.14.2026 Budowa oświetlenia ul. Ks. Prałata Edwarda Płonki w Tarnowskich Górach