Postępowanie zakończone 2026-07-23
BZP.271.22.2026 Przebudowa, remont i ocieplenie budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z przebudową instalacji gazowej przy ul. Sobieskiego 21, 21a w Tarnowskich Górach
GMINA TARNOWSKIE GÓRY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329623
- Zamawiający
- GMINA TARNOWSKIE GÓRY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_możliwość_negocjacji.pdf
- Wzór umowy Wzór umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dok. techn. 10 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 11 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 12 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 13 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 14 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 15 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 18 - Zał. 8 do SWZ —.zip
- Inny Dok. techn. 19 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 25- Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 3 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 4 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 5 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 6 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 7 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny Dok. techn. 9 - Zał. 8 do SWZ.zip
- Inny OPZ - Zał. 3 do SWZ - Termomodernizacja budynku Sobieskiego 21 i 21A(217 KB).pdf
- Inny Przedmiary robót - Zał. 8a do SWZ.zip
- Inny TG_sanitarka.zip
- Inny Załączniki_1-7 do SWZ.docx
- Projekt Przedmiary robót - Zał. 8a do SWZ/TG SOBIESKIEGO 21 RE PRD 26 05 14.pdf
- Inny Przedmiary robót - Zał. 8a do SWZ/TG SOBIESKIEGO 21 RS PRD 26 05 14 a.pdf
- Inny Przedmiary robót - Zał. 8a do SWZ/=_utf-8_b__=(1).pdf
- Inny Przedmiary robót - Zał. 8a do SWZ/=_utf-8_b__=(3).pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/01. strona tytułowa.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/02. przekładka opis.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/03. opis techniczny.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/04. przekładka rysunki.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-01_zagospodarowanie terenu.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-02_rzut piwnicy.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-03_rzut parteru.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-04_rzut I piętra.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-05_rzut II piętra.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-06_rzut poddasza.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-07_rzut dachu.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-08_przekrój A-A.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/I-09_elewacje 1, 2, 3.pdf
- Inny Dok. techn. 1- Zał. 8 do SWZ/01_inwentaryzacja/01_pdf/Sobieskiego 21, 21a_inwentaryzacja_scalona całość.pdf
- Projekt Dok. techn. 7 - Zał. 8 do SWZ/01_PB_strona tytułowa_główna.docx
- Projekt Dok. techn. 7 - Zał. 8 do SWZ/01_projekt zagospodarowania terenu/01_PZT_strona tytułowa.docx
- Projekt Dok. techn. 7 - Zał. 8 do SWZ/___uzupełnienie postanowienia do PKZ/02. PB_AB_opis techniczny.docx
- Inny Dok. techn. 7 - Zał. 8 do SWZ/01_projekt zagospodarowania terenu/02_PZT_opis techniczny.docx
- Inny Dok. techn. 7 - Zał. 8 do SWZ/01_projekt zagospodarowania terenu/Z-01_PZT.pdf
- Inny Dok. techn. 7 - Zał. 8 do SWZ/___uzupełnienie postanowienia do PKZ/02. PB_PZT_opis techniczny.docx
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ/03_załączniki do projektu/01_ZAŁĄCZNIKI_strona tytułowa.docx
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ/03_załączniki do projektu/z1_mapa do celów projektowych.pdf
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ/03_załączniki do projektu/z2_uprawnienia_komplet_anon.pdf
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ/03_załączniki do projektu/z3_opinia górnicza.pdf
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ/03_załączniki do projektu/z4_opinia ornitologiczna.pdf
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ/03_załączniki do projektu/z5_inwentaryzacja kominiarska.pdf
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ/03_załączniki do projektu/z6_zalecenia konserwatorskie.pdf
- Inny Dok. techn. 8 - Zał. 8 do SWZ/03_załączniki do projektu/z7_charakterystyka_energetyczna.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810105949_anon.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00001.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00002.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00003.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00004.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00005.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00006.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00007.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00008.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00009.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00010.pdf
- Inny Dok. techn. 2 -Zał. 8 do SWZ/20220810122311_00011.pdf
- Inny _wkład sanitarny/SAN-01.pdf
- Inny _wkład sanitarny/SAN-02.pdf
- Inny _wkład sanitarny/SAN-03.pdf
- Inny _wkład sanitarny/SAN-04.pdf
- Inny _wkład sanitarny/TG SOBIESKIEGO OPIS.doc
- Inny Dok. techn. 3 - Zał. 8 do SWZ/scan447.pdf
- Inny Dok. techn. 3 - Zał. 8 do SWZ/scan448.pdf
- Inny Dok. techn. 3 - Zał. 8 do SWZ/scan449.pdf
- Inny Dok. techn. 3 - Zał. 8 do SWZ/scan450.pdf
- Inny Dok. techn. 4 - Zał. 8 do SWZ/scan451.pdf
- Inny Dok. techn. 4 - Zał. 8 do SWZ/scan452.pdf
- Inny Dok. techn. 4 - Zał. 8 do SWZ/scan453.pdf
- Inny Dok. techn. 4 - Zał. 8 do SWZ/scan454.pdf
- Inny Dok. techn. 4 - Zał. 8 do SWZ/scan455.pdf
- Inny Dok. techn. 12 - Zał. 8 do SWZ/A-17_detal 3.pdf
- Inny Dok. techn. 12 - Zał. 8 do SWZ/A-18_detal 4.pdf
- Inny Dok. techn. 12 - Zał. 8 do SWZ/A-19_detal 5.pdf
- Inny Dok. techn. 12 - Zał. 8 do SWZ/E-01.pdf
- Inny Dok. techn. 12 - Zał. 8 do SWZ/E-02.pdf
- Inny Dok. techn. 12 - Zał. 8 do SWZ/E-03.pdf
- Projekt Dok. techn. 9 - Zał. 8 do SWZ/01_PAB_strona tytułowa.docx
- Projekt Dok. techn. 9 - Zał. 8 do SWZ/02_PAB_opis techniczny.docx
- Inny Dok. techn. 9 - Zał. 8 do SWZ/A-01_rzut piwnicy.pdf
- Inny Dok. techn. 9 - Zał. 8 do SWZ/A-02_rzut parteru.pdf
- Inny Dok. techn. 9 - Zał. 8 do SWZ/A-03_rzut I piętra.pdf
- Inny Dok. techn. 9 - Zał. 8 do SWZ/A-04_rzut II piętra.pdf
- Inny Dok. techn. 10 - Zał. 8 do SWZ/A-05_rzut poddasza.pdf
- Inny Dok. techn. 10 - Zał. 8 do SWZ/A-06_rzut dachu.pdf
- Inny Dok. techn. 10 - Zał. 8 do SWZ/A-07_przekrój A-A.pdf
- Inny Dok. techn. 10 - Zał. 8 do SWZ/A-08_elewacje 1, 2, 3.pdf
- Inny Dok. techn. 10 - Zał. 8 do SWZ/A-09_kolorystyka budynku.pdf
- Inny Dok. techn. 10 - Zał. 8 do SWZ/A-10_stolarka_piwnica.pdf
- Inny Dok. techn. 13 - Zał. 8 do SWZ/SAN-01.pdf
- Inny Dok. techn. 13 - Zał. 8 do SWZ/SAN-02.pdf
- Inny Dok. techn. 13 - Zał. 8 do SWZ/SAN-03.pdf
- Inny Dok. techn. 13 - Zał. 8 do SWZ/SAN-04.pdf
- Inny Dok. techn. 11 - Zał. 8 do SWZ/A-11_stolarka_parter.pdf
- Inny Dok. techn. 11 - Zał. 8 do SWZ/A-12_stolarka_I piętro.pdf
- Inny Dok. techn. 11 - Zał. 8 do SWZ/A-13_stolarka_II piętro.pdf
- Inny Dok. techn. 11 - Zał. 8 do SWZ/A-14_stolarka_poddasze.pdf
- Inny Dok. techn. 11 - Zał. 8 do SWZ/A-15_detal 1.pdf
- Inny Dok. techn. 11 - Zał. 8 do SWZ/A-16_detal 2.pdf
- Inny Dok. techn. 14 - Zał. 8 do SWZ/07_informacja BIOZ/BIOZ_opis techniczny.docx
- Inny Dok. techn. 14 - Zał. 8 do SWZ/07_informacja BIOZ/BIOZ_opis techniczny.pdf
- Inny Dok. techn. 14 - Zał. 8 do SWZ/07_informacja BIOZ/BIOZ_strona tytułowa.docx
- Inny Dok. techn. 14 - Zał. 8 do SWZ/07_informacja BIOZ/BIOZ_strona tytułowa.pdf
- Projekt Dok. techn. 15 - Zał. 8 do SWZ/06_audyt energetyczny/2 Sobieskiego 21_21A obliczenia.pdf
- Inny Dok. techn. 15 - Zał. 8 do SWZ/06_audyt energetyczny/1 Sobieskiego 21_21A karta.pdf
- Inny Dok. techn. 15 - Zał. 8 do SWZ/06_audyt energetyczny/3 Sobieskiego 21_21A ekoefket.pdf
- Inny Dok. techn. 15 - Zał. 8 do SWZ/06_audyt energetyczny/AUDYT ENERGETYCZNY_strona.docx
- Inny Dok. techn. 5 - Zał. 8 do SWZ/scan456.pdf
- Inny Dok. techn. 5 - Zał. 8 do SWZ/scan458.pdf
- Inny Dok. techn. 6 - Zał. 8 do SWZ/scan459.pdf
- Inny Dok. techn. 6 - Zał. 8 do SWZ/scan460.pdf
- Inny Dok. techn. 6 - Zał. 8 do SWZ/scan461.pdf
- Inny Dok. techn. 6 - Zał. 8 do SWZ/scan462.pdf
- Inny Dok. techn. 6 - Zał. 8 do SWZ/scan463.pdf
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża budowlano-arch/STWIORB_budowlana.docx
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża budowlano-arch/STWIORB_budowlana.pdf
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża budowlano-arch/STWIORB_budowlana_strona.docx
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża elektryczna/STWIORB_elektryczna.doc
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża elektryczna/STWIORB_elektryczna.pdf
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża elektryczna/STWIORB_elektryczna_strona.docx
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża sanitarna/STWIORB_sanitarna.doc
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża sanitarna/STWIORB_sanitarna.pdf
- STWiOR Dok. techn. 16 - Zał. 8 do SWZ/04_specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/_branża sanitarna/STWIORB_sanitarna_strona.docx
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/licencja.pdf
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.242 s_6.GEO
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.242 s_6.TFW
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.242 s_6.tif
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.242u_7.GEO
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.242u_7.TFW
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.242u_7.tif
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.244s_8.GEO
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.244s_8.TFW
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.244s_8.tif
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.244u_9.GEO
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.244u_9.TFW
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/521.413.244u_9.TIF
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/ksztalty.shx
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21/mz500.dxf
- Inny Dok. techn. 17 - Zał. 8 do SWZ/_mapa zasadnicza/TGSobieskiego21.zip.xades
- Inny Dok. techn. 18 - Zał. 8 do SWZ —/_mpzp/2012_08_31_12_34_18_uchwala.XXVI.314.2012.2012-06-27-plan_miejscowy.pdf
- Inny Dok. techn. 18 - Zał. 8 do SWZ —/_mpzp/2012_08_31_12_37_42_zal_1_rysunek_planu.jpg
- Inny Dok. techn. 19 - Zał. 8 do SWZ/_wypis i wyrys/_wypis i wyrys z rejestru gruntów.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/02_uprawnienia/_uprawnienia_komplet_anon.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/03_opinia górnicza/_opinia górnicza.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/04_opinia ornitologiczna/_opinia ornitologiczna.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/05_inwentaryzacja + opinia kominiarska/_inwentaryzacja_kominiarska_21, 21a.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/06_zalecenia konserwatorskie/_zalecenia konserwatorskie_21, 21a.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/07_charakterystyka energetyczna/_charakterystyka_energetyczna.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/08_uzgodnienie MZUM i UM_działki drogowe/01_pismo_MZUM_zajęcie pasa.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/08_uzgodnienie MZUM i UM_działki drogowe/02_pismo_MZUM_zgoda na Wąską.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/08_uzgodnienie MZUM i UM_działki drogowe/03_pismo_UM_zajęcie pasa.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/08_uzgodnienie MZUM i UM_działki drogowe/04_pismo_UM.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/08_uzgodnienie MZUM i UM_działki drogowe/05_zgoda na zajęcie działek drogowych.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/09_uzgodnienie TAURON_kolizja + latarnia/_informacja od Inwstora_porozumienie_TAURON.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/09_uzgodnienie TAURON_kolizja + latarnia/_informacja_TAURON.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/09_uzgodnienie TAURON_kolizja + latarnia/_uzgodnienie demontażu latarni_ELEKTROMONT.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/09_uzgodnienie TAURON_kolizja + latarnia/_uzgodnienie demontażu latarni_TAURON.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/09_uzgodnienie TAURON_kolizja + latarnia/_uzgodnienie_TAURON.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/09_uzgodnienie TAURON_kolizja + latarnia/_warunki techniczne_TAURON.pdf
- Inny Dok. techn. 20 - Zał. 8 do SWZ/10_uzgodnienie PSG/_uzgodnienie_PSG.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/11_uzgodnienie VEOLIA/_uzgodnienie 2_VEOLIA.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/11_uzgodnienie VEOLIA/_uzgodnienie_VEOLIA.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/12_wiata śmietnikowa zgoda na odstępstwo/_informacja po uzupełnieniu.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/12_wiata śmietnikowa zgoda na odstępstwo/_odpowiedź właściciela działki sąsiedniej w sprawie śmietników.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/12_wiata śmietnikowa zgoda na odstępstwo/_rezygnacja od Inwestora.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/12_wiata śmietnikowa zgoda na odstępstwo/_wezwanie dot. sanepidu.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/12_wiata śmietnikowa zgoda na odstępstwo/_wezwanie do uzupełnienia.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/12_wiata śmietnikowa zgoda na odstępstwo/_zawieszenie_starostwo_2.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/12_wiata śmietnikowa zgoda na odstępstwo/_zawieszenie_starostwo.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/13_badania archeologiczne WKZ/_uzgodnienie_WKZ.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/14_pozwolenie konserwatorskie/_postanowienie_PKZ.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/14_pozwolenie konserwatorskie/__pozwolenie konserwatorskie_PKZ.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/14_pozwolenie konserwatorskie/__pozwolenie konserwatorskie_PKZ_prawomocne.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/14_pozwolenie konserwatorskie/_wniosek_PKZ.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/14_pozwolenie konserwatorskie/_zawiadomienie o wszczęciu_PKZ.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/15_pozwolenie na budowę prawomocność/01_wniosek PNB_TG.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/15_pozwolenie na budowę prawomocność/02_oświadczenie o prawie do dysponowania.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/15_pozwolenie na budowę prawomocność/03_zgoda na zajęcie działek starostwa.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/15_pozwolenie na budowę prawomocność/04_zgoda na zajęcie działek drogowych.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/15_pozwolenie na budowę prawomocność/__pozwolenie na budowę_WAB.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/15_pozwolenie na budowę prawomocność/__pozwolenie na budowę_WAB_prawomocność.pdf
- Inny Dok. techn. 21 - Zał. 8 do SWZ/_załączniki do projektu_strona tytułowa.docx
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_01_instalacja c.o..pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_01_instalacja gazowa.pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_02_instalacja c.o..pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_02_instalacja gazowa.pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_03_instalacja c.o..pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_03_instalacja gazowa.pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_04_instalacja c.o..pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_04_instalacja gazowa.pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/S_05_instalacja c.o..pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/zestawienie materiałów C.O..pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/pdf/zestawienie materiałów gaz węzeł, wod-kan.pdf
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/word/01_SANITARNA_strona tytułowa_PT (2).docx
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/word/01_SANITARNA_strona tytułowa_PT.docx
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/word/02_SANITARNA_INSTALACJA C.O._opis_PT.doc
- Inny Dok. techn. 22 - Zał. 8 do SWZ/03_PT_branża_sanitarna/word/02_SANITARNA_INSTALACJA GAZOWA_opis_PT.doc
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-01_instalacje elektryczne_piwnica.pdf
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-02_instalacje elektryczne_parter.pdf
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-03_instalacje elektryczne_1 piętro.pdf
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-04_instalacje elektryczne_2 piętro.pdf
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-05_instalacje elektryczne_poddasze.pdf
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-06_instalacje elektryczne_odgrom_uziom.pdf
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-07_schemat doposażenia.pdf
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-08_schemat RTV.pdf
- Projekt Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/SOBIESKIEGO 21-21A_E-09_widok szafy RACK.pdf
- Inny Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/Opis techniczny Sobieskiego 21-21A.pdf
- Inny Dok. techn. 23 - Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/pdf/Zestawienie materiałów Sobieskiego 21-21A.pdf
- Projekt Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/SOBIESKIEGO 21, 21A_Z-01-TAURON.pdf
- Projekt Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/Strona tytułowa Sobieskiego 21,J21A- TAURON.pdf
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/word/01_ELEKTRYCZNA_strona tytułowa_PT.docx
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/word/Opis techniczny Sobieskiego 21.21A.docx
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/word/ZMG_Sobkieskiego 21,21A.docx
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/Opis techniczny Sobieskiego 21,21A - TAURON.docx
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/Opis techniczny Sobieskiego 21,21A - TAURON.pdf
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/SK_Decyzja_anon.pdf
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/Strona tytułowa Sobieskiego 21,21A- TAURON.docx
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/Uprawnienia - Decyzja_v1_anon.pdf
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/Warunki Sobieskiego 21,21A- TAURON.pdf
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/Zaświadczenie 2023_anon.pdf
- Inny Dok. techn. 24- Zał. 8 do SWZ/02_PT_branża_elektryczna/Zabezpieczenie sieci kablowej/Zaświadczenie 2023 SK_anon.pdf
- Projekt Dok. techn. 25- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/word/02_BUDOWLANA_opis techniczny_PT.docx
- Inny Dok. techn. 25- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/word/01_BUDOWLANA_strona tytułowa_PT.docx
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-01_pzt.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-02_rzut piwnicy.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-03_rzut parteru.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-04_rzut I piętra.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-05_rzut II piętra.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-06_rzut poddasza.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-07_rzut dachu.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-08_przekrój A-A.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-09_elewacje 1, 2, 3.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-10_kolorystyka budynku_elewacje 1, 2, 3.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-11_stolarka_piwnica.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-12_stolarka_parter.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-13_stolarka_I piętro.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-14_stolarka_II piętro.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-15_stolarka_poddasza.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-16_detal 1.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-17_detal 2.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-18_detal 3.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-19_detal 4.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-20_detal 5.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-21_detal 6.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-22_detal 7.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/A-23_detal 8.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/K-01_detal konstrukcyjny 1.pdf
- Inny Dok. techn. 26- Zał. 8 do SWZ/01_PT_branża_budowlano-architektoniczna/pdf/K-02_detal konstrukcyjny 2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA TARNOWSKIE GÓRY
- „Budowa ulicy Kamiennej w Tarnowskich Górach”
- BZP.271.21.2026 Przebudowa pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami w SP nr 15 w Tarnowskich Górach
- BZP.271.18.2026 Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy magazynu OLiOC, parkingu podziemnego, pełniącego funkcję schronienia przy ul. Oświęcimskiej w Tarnowskich Górach
- BZP.271.16.2026 Budowa magazynu OLiOC przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach
- BZP.271.14.2026 Budowa oświetlenia ul. Ks. Prałata Edwarda Płonki w Tarnowskich Górach